Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


3 g Hiina Panda kuldmünt 2019

Tavidil on heameel pakkuda Hiina Rahvavabariigi kõige populaarsemat puhtast kullast investeerimismünti – Hiina Panda kuldmünti.   Münt on valmistatud puhtast kullast prooviga 999 ning sellel kujutatakse rahulikku ja armast pandakaru – Hiina rahvuslooma ning ühtlasi maailma üht haruldasemat imetajat. Hiina Panda kuldmüntide ainulaadne viimistlustehnoloogia paneb valguse murduma nii, et esile tulevad kulla rikkalikud värvivarjundid, esitades tõetruult pandakaru mustad laigud ja lumivalge kasuka. Igal aastal uuenev kunstipärane kujundus koos mündi suurepärase kvaliteediga on viinud Panda maailma nelja nõutuma puhtast kullast investeerimismündi hulka.

Kui algselt väljendati Pandade kaalu sarnaselt muu maailma investeerimistoodetega untsides, siis alates 2016. aastast on kaaluühikuks gramm. Väiksemad Panda kuldmündid sobivad eelkõige kollektsioneerimiseks ja kinkimiseks, Tavid suudab Hiina Pandade ametliku edasimüüjana Euroopas pakkuda turu parimat hinda.

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-20142.87 €
 • Müüme 21-40141.21 €
 • Müüme 41+139.55 €
 • Ostame 1+109.59 €
 •  
 • Ühiku hind142.87 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Hiina Panda kuldmündid sobivad kingituseks ning suurepärane täiendus mündikollektsiooni. Hiina Pandade kujundus on igal aastal uus ning kuna mündi standard muutus 2016, siis on nüüd hea võimalus alustada uut kollektsiooni.
 • Hiina Panda kuldmüntidel on märkimisväärne kasvupotentsiaal. Kollektsionääride hulgas on Panda kuldmündid tänu piiratud tootmiskogusele ja kordumatule kujundusele väga nõutud, mistõttu järelturul on müntidel märgatav juurdehindlus. 
 • Hiina Panda kuldmündid on raha. Hiina keskpanga otsuse kohaselt on Hiina Panda kuldmüntidel seadusliku maksevahendi staatus ning need on Hiinas käibemaksuvabad. 
 • Hiina Panda kuldmündid on tuntud rahvusvahelisel turul. See münt on ainus puhtast kullast investeerimismünt maailmas, millel kujutatakse Hiina rahvuslooma – pandakaru – ning seega on münt investeerimisringkondades tuntud üle maailma.  
 • Hiina Panda kuldmündid on prooviga 999 (kullasisaldus 99,9%). Mündi tipptasemel viimistlus toob esile puhta kulla imelise värvi ja sära – Panda kuldmünt on midagi enamat kui lihtsalt tükike kulda.  
 • Hiina Panda kuldmündid pakuvad võimalust oma sääste paigutada. Kullast Pandad on ideaalne valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub rahalise vääringuga füüsilise kulla omamine. 
NimiväärtusDiameeterProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesTootjariik
50 jüaani1899933.0030.09645Hiina

Esiküljel on kujutatud Taevatemplit – UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvat usurajatiste kompleksi, mis asub Pekingi keskosas. Taevatempli kohal on hiinakeelne kiri tekstiga „Hiina Rahvavabariik” ning mündi allservas vermimise aasta.

Tagaküljel kujutatakse pandakaru hellalt hoidmas pisikest pandabeebit kaunite mäetippude taustal. Vasakul on mündi nominaalväärtus ning üleval ääres kaal 3 g ja kullaproov Au .999.

Iga münt on tehase poolt pakendatud vastupidavasse pehmesse plastikust kilepakendisse.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Seotud tooted

Partnerid