Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Kanada Maple Leaf hõbemündid MIX (erinevad aastad)*

Hetkel otsas
Tavidil on heameel tutvustada Kanada hõbemünti Maple Leaf (Vahtraleht) – maailma esimest seadusliku maksevahendi staatuses olevat hõbedast ... lugege edasi
Müük Ost
-
25,57 €
Tähelepanu! Pilt on illustratiivne! Saadaolevad aastad võivad erineda pildil näidatust!

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel tutvustada Kanada hõbemünti Maple Leaf (Vahtraleht) – maailma esimest seadusliku maksevahendi staatuses olevat hõbedast investeerimismünti, mille proov on 999,9. Kanada kuninglik rahapaja Royal Canadian Mint lasi  Maple Leafi hõbemündi välja 1988. aastal ning see on oma kullast paarilise – Kanada Maple Leafi kuldmündi – praktiliselt identne, ent oluliselt taskukohasem koopia. Münti hinnatakse selle erakordse hõbedasisalduse pärast, kuna Maple Leaf on investeerimisklassi hõbemünt, mille proov on 999,9, mitte paljude hõbemüntide tavapärane 999. Investeerimismündi suur hõbedasisaldus ning väike hinnalisa on põhjused, miks tänaseks on neid üheuntsiseid hõbemünte müüdud 126 miljonit ning Maple Leafist on saanud 21. sajandi teine enim müüdud seadusliku maksevahendi staatuses hõbemünt maailmas. 2014. aastal lisati elegantsele hõbemündile mikrograveering – turvaelement, mis peaks investoritele lisama veelgi enam vahetusvõimalusi ja kindlust järelturul kauplemisel. Iga investor, kes on huvitatud füüsilise hõbeda lisamisest oma portfelli, võiks kaaluda just seda kaunist Kanada hõbemünti.  

Miks osta?

 • Kanada Maple Leafi hõbemündi hind kujuneb hõbeda hinna põhjal. Kanada Maple Leafi hõbemündi hinna aluseks on ennekõike selles sisalduva hõbeda kogus ning hõbeda hetkehind maailmaturul. 
 • Kanada Maple Leafi hõbemündid on raha. Hõbedast Maple Leafi investeerimismündid on Kanadas seaduslikud maksevahendid ning neid võetakse vastu ja vahetatakse laialdaselt kogu maailmas. 
 • Kanada Maple Leafi hõbemündid on likviidsed ja rahvusvaheliselt tuntud. Münti on järjepidevalt toodetud juba alates 1988. aastast ning sellel kujutatakse 20. sajandi mõjuvõimsamat ja kõige kauem troonil olnud kuningannat Elizabeth II, seega on Kanada Maple Leafi hõbemünt ülemaailmsel hõbedaturul tuntud nimi. 
 • Kanada Maple Leafi hõbedasisaldus on 99,99% (proov 999,9). Royal Canadian Mint vermib kõik Maple Leaf hõbemündid puhtaima võimaliku hõbeda prooviga, milleks on 999.9.
 • Kanada Maple Leafi hõbemündid pakuvad  võimalust  oma sääste paigutada. Hõbeda  hind on läbi aegade olnud madalam kui kullal, mis annab  võimaluse investeerida väiksemaid summasid. Hõbedat eelistavad ka investorid, kes soovivad jaotada oma investeweringut rohkemateks osadeks, mis võimaldab omakorda paindlikumat realiseerimist tulevikus.
 • Kanada Maple Leafi hõbemünt on turvaelementidega kaitstud. Maple Leaf on esimene hõbemünt maailmas, millele on mündi autentsuse tagamiseks lisatud võltsimiskindlad turvaelemendid.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  31,05 €
 • Tagasiostuhind
  25,57 €
 • Teie risk
  5,48 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud 88.06%, võrreldes perioodiga 10 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 28,02 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 26,64 EUR/oz

Ajalugu

Royal Canadian Minti lipulaeva Maple Leafi kuldmündi edu innustas Kanada rahapaja sedavõrd, et 1988. aastal hakati välja andma ka Maple Leafi hõbemünti. Ehkki see polnud esimene üheuntsine hõbemünt, millel oli seadusliku maksevahendi staatus – selle au osaliseks said Ameerika Eagle’i ja Hiina Panda hõbemündid –, oli see esimene münt hõbedasisaldusega 99,99%. 

Toote kaal grammides
31.1346
Hõbe - puhaskaal (g)
31.1035
Proov
999.9
Hõbe - puhaskaal (oz)
1
Diameeter
38
Paksus
-
Nimiväärtus
5 dollarit
Tootja
Royal Canadian Mint, Kanada

Esikülg

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Kanada on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Kanada valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II”. Kujutise all on mündi nimiväärtus 5 dollarit ja mündi vermimisaasta.

Tagakülg

Tagaküljel on Kanada rahvussümbol vahtraleht ning selle kohal kiri „CANADA”. Mõlemal pool vahtralehte on mündi hõbedaproov 9999 ning allpool pisike turvaelement. Piki mündi alumist serva jookseb tekst  „FINE SILVER 1 OZ ARGENT PUR”, mis tähendab, et mündi kaal on 1 unts (31,1 grammi) ning see on valmistatud puhtast hõbedast.

Pakend

Pakend: Iga münt on tugevas läbipaistvas plastkapslis. Canadian Royal Minti tehasepakend on korgiga suletav tugev plasttuub, kus sees on 25 münti. Suuremate koguste puhul tarnitakse mündid plastkastides, millesse mahub 20 tuubi, kokku on seega pakis 500 münti.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

       Toode on laost otsas!

Toode on hetkel laost otsas. Kui soovid infot toote saadavuse kohta, siis palun võta meiega ühendust +372 627 9900!

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!