Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

50 x 1 g Valcambi Suisse CombiBar

Tavidil on heameel tutvustada Valcambi 50x1-grammist kullast CombiBari. CombiBar on Šveitsi suurima väärismetallide valukoja Valcambi uudne toode, ... lugege edasi
Müük Ost
1-3 2 480,55 €
2 288,88 €
4+ 2 475,97 €
2 288,88 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel tutvustada Valcambi 50x1-grammist kullast CombiBari. CombiBar on Šveitsi suurima väärismetallide valukoja Valcambi uudne toode, mis koosneb viiekümnest 1-grammisest vermitud kuldplaadist prooviga 999,9. CombiBar on kui üks 50-grammine kuldplaat, mida saab jagada viiekümneks 1-grammiseks kuldplaadiks. Seega on toode ühtviisi suurepärane nii investeerimiseks kui ka kingituseks. CombiBar pakub võimaluse omandada ühest küljest äärmiselt likviidne ja uuenduslik investeerimistoode ning teisalt osta 1-grammiseid kuldplaate kulla maailmaturu hetkehinna lähedase hinnaga. CombiBar annab taas kord tunnistust Šveitsi tipptasemel viimistlusest, kvaliteedist ja disainist.  

Miks osta?

 • Valcambi Suisse 50x1grammist CombiBar kuldplaati saab osadeks jagada. See on mugav funktsioon, mis võimaldab kuldplaati osade kaupa realiseerida, kaotamata kübetki väärtuslikust metallist.  
 • CombiBari kullapuhtusel ja proovil 999,9 on garantii. Valcambi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostavad järelevalvet Šveitsi Föderaalne Väärismetallide Kontrolli Büroo ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab Valcambi kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile. 
 • Valcambi Suisse 50x1-grammine kullast CombiBar on kõige soodsam võimalus osta 1-grammiseid plaate. Kullakogus igas üksikus plaadis on täpselt kindlaks määratud ning selle hind mõistlik, mistõttu on see ainulaadne ja väärtuslik Šveitsi toode suurepärane kingitus. 
 • Valcambi Suisse kuldplaadid on raha. Valcambi  on London Good Delivery Listi liige ning selle kuldplaate ostavad tagasi Šveitsi keskpank, LBMA ning kõik maailma suuremad kaubabörsid, mis tähendab, et Valcambi CombiBari kuldplaatide tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas. 
 • Valcambi Suisse CombiBar on puhtast kullast meistriteos. CombiBari disain on kaasaegne ja puhta joonega. Lihtne, kuid elegantne kuldplaat väheste kirjadega – nii jääb rohkem ruumi kaunitele peegelsiledatele pindadele, et esile tuua kulla ilu. 
 • Valcambi Suisse 50x1-grammise CombiBar kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Puhtast kullast Valcambi CombiBari hinna aluseks on plaadis sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  2 480,55 €
 • Tagasiostuhind
  2 288,88 €
 • Teie risk
  191,67 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 16.73%, võrreldes perioodiga 8 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 858,16 EUR/oz ning kõrgeim 1 748,86 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 1 424,01 EUR/oz

Ajalugu

Valcambi 50x1-grammine kullast CombiBar – Šveitsi toode

Šveitsi maine ülikvaliteetsete luksustoodete valmistajana ei piirdu vaid kelladega, vaid kehtib ka investeerimiskulla puhul. Kui veini seostatakse ennekõike Prantsusmaaga, siis kulda Šveitsiga. Seda võrdlust toetab fakt, et suurem osa maailma kullast rafineeritakse just selles jõukas riigis. London Good Delivery Listi andmetel kuulub kullaturust 90% kuue rafineerimisettevõtte kätte ning neli neist, sealhulgas Valcambi, asuvad Šveitsis. Aastas töödeldakse Šveitsis keskmiselt 65–75% maailma kullast, mis asetab riigi kulla rafineerimise ja investeerimisplaatide tootmise valdkonnas esikohale. See on saavutatud tänu Šveitsi riigi turvalisusele, efektiivsele logistikale ning tugevale finantssüsteemile – seal asuvad mitmed juhtivad rahvusvahelised pangad –, kuid ennekõike tänu karmidele seadustele, mis reguleerivad väärismetallidest investeerimistoodete kvaliteedile ja puhtusele esitatavaid rangeid nõudeid ning standardeid. Valcambi CombiBari kõigil viiekümnel 1grammisel kuldplaadil on proovi tõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR“, mis kinnitab plaadi puhtust ning kullasisalduse vastavust märgitule. Et Valcambil oleks luba seda märgistust oma toodetel kasutada, peab ta järgima Šveitsi rangeid föderaalseadusi (Väärismetalltoodete kontrolli seadust) ning kasutama ettevõtte proovikojas riikliku litsentsiga proovitõendajaid. Proovitõendajad peavad täpselt dokumenteerima oma töö väärismetallide puhtuse määramisel ning olema igal ajahetkel valmis esitama oma dokumentatsiooni ametiasutustele kontrollimiseks. Teisisõnu, iga Valcambi kuldplaadi puhtust on kinnitanud nii valitsuse kui ka tootja esindaja, selle kvaliteeti on täiustanud Šveitsi parimad insenerid ning see vastab tööstusharu ülikõrgetele standarditele. Lõppude lõpuks on see ju Šveitsi toode.

Toote kaal grammides
50
Kuld kaal grammides
50
Proov
999.9
Kuld kaal troiuntsides
1.60754
Pikkus
74
Laius
52.5
Paksus
0.85
Tootja
Valcambi Suisse, Šveits

Esikülg

Esikülg: CombiBar koosneb viiekümnest ühesugusest 1-grammisest kuldplaadist, millest igalühel on Valcambi ametlik logo, kaal „1 g“, puhast kulda tähistav tekst „fine gold” ja proov „999,9”. Iga plaadi alaosas on proovi tõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR”, mis annab garantii kuldplaadi puhtusele.

Tagakülg

CombiBari tagakülg on ühtselt kujundatud, selle ülaosas on Valcambi ametlik logo ja kiri „VALCAMBI SUISSE”. Plaadi keskel on kaal „50 g”, puhast kulda tähistav tekst „fine gold” ja  kullaproov „999,9”. Plaadi  alaosas on proovi tõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR”, mis annab garantii kuldplaadi puhtusele, ning plaadi unikaalne seerianumber

Pakend

CombiBar on pakendatud läbipaistvasse suletud kaitsepakendisse. 

Autentsussertifikaat

Iga CombiBariga on kaasas autentsuse sertifikaat, mille leiab toote pakendist. Sertifikaadil on lisaks tootele vastavale unikaalsele seerianumbrile toodud ära plaadi kullapuhtus 999,9, kaal 50 grammi ja eraldi 50 x 1 grammi ning proovi tõendaja allkiri.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.