Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1/4 oz Austraalia Lunar draakoniaasta kuldmünt 2024

Saadaval
Tavidil on rõõm pakkuda oma klientidele kaunist Austraalia Lunar draakoniaasta (2024) kuldmünti. See kuulub Tavidi kauaaegse partneri ... lugege edasi
Müük Ost Spread
1-9
629,14 €
536,65 € 14.70%
10-24
623,71 €
536,65 € 13.96%
25+
615,57 €
536,65 € 12.82%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks

Lühikirjeldus

Tavidil on rõõm pakkuda oma klientidele kaunist Austraalia Lunar draakoniaasta (2024) kuldmünti. See kuulub Tavidi kauaaegse partneri The Perth Minti Austraalia Lunari hinnatud III seeria kollektsiooni, mille igat münti vermitakse vastavalt Hiina iidsele kalendrile vaid korra 12 aasta jooksul. Draakoniaasta münt on tehtud puhtast kullast prooviga 999,9 ning selle valmistamisel on kasutatud erilisi vermimistehnikaid, mis tagavad mündi kvaliteedi ning muudavad selle kaunilt läikivaks. Draakoniaasta kuldmünt on meistriteos, mis sobib nii kollektsionääridele kui ka neile, kes soovivad oma lähedastele teha meeldejäävat kingitust.

Miks osta?

Austraalia Lunar seeria draakoniaasta kuldmünt on hea valik kollektsionääridele. Münt on osa 12-aastase tsükliga seeriast, kus iga aasta vermitakse Hiina kalendri järgi erinevat looma kujutav münt. Investeerimismüntidest on võimalik luua omale tervet tsüklit peegeldav kuldmüntide kollektsioon.

Austraalia Lunar seeria draakoniaasta kuldmünt on haruldane. Alates seeria algusest on draakoniaasta münti vermitud seni vaid 2000. ja 2012. aastal ning see on üks haruldasemaid 21. sajandil välja antud puhtast kullast münte.

Austraalia Lunar seeria draakoniaasta kuldmünt on ideaalne kingitus. Mündi ilus välimus ning sügavam tähendus võimaldavad teha lähedasele isikupärast ja meeldejäävat kingitust.

Austraalia Lunar seeria draakoniaasta kuldmünt on raha. Kullast Lunari sarja hakati välja andma 1996. aastal ning seeria iga münt on Austraalia valitsuse otsuse järgi kehtiv maksevahend.

Austraalia Lunar seeria draakoniaasta kuldmündid on tuntud kogu maailmas. Austraalia Lunar seeria kuldmünte on vermitud alates 1996. aastast ning neid hindavad kõrgelt nii investeerimiskullaga kauplejad kui kollektsionäärid. Mündi muudavad äratuntavaks esiküljel olev 20. sajandi mõjuvõimsam monarh Elizabeth II ning tagaküljel olev Hiina sodiaagi loomakujutis.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

  • Toote väärtus (1tk)
    629,14 €
  • Tagasiostuhind
    536,65 €
  • Teie risk
    92,49 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 124.01%, võrreldes perioodiga 10 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 910,69 EUR/oz ning kõrgeim 2286,90 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 2158,10 EUR/oz

Perth Mint

Inglise Royal Mint rajas  maailmakuulsa väärismetallide rafineerimis- ja vermimistehase Perthi linna Austraalias 1896. aastal eesmärgiga töödelda Lääne-Austraalias avastatud kullavarusid. Perth Mint hakkas tegelema kaevandustest leitud kullamaagi puhastamise ja seejärel puhastatud kullast sovrinite vermimisega. Märkimisväärne hulk Austraalias ja kogu Briti Impeeriumis käibel olnud kuldsovrinitest toodeti Perth Mintis ajavahemikul 1899 kuni 1931. Perth Mint kuulus Briti valitsuse kontrolli alla kuni 1971. aastani, mil vermimiskoja omanikuks sai Lääne-Austraalia kohalik omavalitsus. Tänapäeval on Perth Minti maailmatasemel investeerimismündid tuntud oma silmapaistvalt kõrge kvaliteedi poolest, näiteks võib nimetada Austraalia Känguru kuldmünte ning Kookaburra, Koaala ja nüüd ka Känguru hõbemünte. Perth Mint on olnud London Gold Marketi (Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu / LBMA eelkäija) liige alates 1934. aastast. LBMA liikmena on Perth Minti luigega logo ametlikult liidu liikmelisuse ja kullaproovi kinnituseks, see on kuulus üle maailma ning oma kujunduse saanud rahapaja asukohast Perthis, kus läbi linna voolab jõgi nimega Swan (luik).

Toote kaal grammides
7.777
Kuld - puhaskaal (g)
7.777
Proov
999.9
Kuld - puhaskaal (oz)
0.25
Diameeter
20.6
Paksus
2.3
Nimiväärtus
25 dollarit
Tootja
The Perth Mint, Austraalia

Esikülg

Mündi esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portree, millega mälestatakse monarhi valitsusaega (1952-2022). Mündil on ka selle kaal, puhtus ning nimiväärtus Austraalia dollarites. Kuninganna portree kujutise autor on Jody Clark.

Tagakülg

Mündi tagaküljel on kujutatud Hiina mütoloogilist draakonit, kuhu on lisatud ka udu ning lained – need elemendid on Hiina legendide järgi just draakoni kontrolli all. Mündile on lisatud ka P125, mis tähistab Perth Minti 125. sünnipäeva. Tagaküljel on ka aastaarv ja nii hieroglüüfides kui ka inglise keeles sõna „draakon“.

Pakend

Iga münt on tehase poolt pakendatud ühekaupa tugevasse plastkapslisse. Tehases pakitud suletud plasttuubides on 20 münti.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!