Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

5 g PAMP Lunar draakoniaasta kuldplaat 2024

Saadaval
Tavidil on rõõm esitleda uut 5-grammist PAMP Lunar draakoniaasta 2024 kuldplaati. Plaadi tootjaks on tuntud rafineerimistehas PAMP, ... lugege edasi
Müük Ost Spread
1-9
425,44 €
353,46 € 16.92%
10-19
421,85 €
353,46 € 16.21%
20+
416,46 €
353,46 € 15.13%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks
Tähelepanu! Pilt on illustratiivne!

Lühikirjeldus

Tavidil on rõõm esitleda uut 5-grammist PAMP Lunar draakoniaasta 2024 kuldplaati. Plaadi tootjaks on tuntud rafineerimistehas PAMP, kellele on antud Šveitsi Keskpanga ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu akrediteering. See on osa uuest kuldplaatide seeriast, millega tähistatakse Hiina kalendri uusaastat, mille esimene päev algab kuu loomisega 2024. aasta 10. veebruaril. Samal päeval algab ka Hiina sodiaagi järgi draakoniaasta.

Plaat ei sümboliseeri mitte ainult draakoniaastat, vaid räägib ka vastava loomaga seotud legendaarse loo. Plaadil on kujutatud taevasinist (azure) draakonit, kes on kevadekuulutaja ja idamaade kaitsja. Legendi järgi kontrollib ta vihma, mis on põllukultuuride saagikuse jaoks võtmetähtsusega.

Plaadil on punast värvi CertiPAMP™ ümbris, mis toimib lisaks turvapakendile ka sertifikaadina. Plaadi atraktiivne kujundus ning kulla ja draakoni sära ümber olev punane pakend teeb sellest lisaks turvalisele investeerimistootele ka meeldejääva kingituse.

Miks osta?

PAMPi draakoniaasta kuldplaat pakub lisaks investeeringule ka võimaluse luua kollektsioon. See plaat on üks osa Hiina sodiaagi kuldplaatide seeriast, kus kujutatakse 12 erinevat looma. Lisaks investeerimisele saab tekitada erinevate aastate ja loomade kuldplaatidest või müntidest omale kollektsiooni.

PAMPi plaadil ja selle proovil 99,99 on riiklik garantii. PAMPi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostavad järelevalvet Šveitsi Föderaalne Väärismetallide Kontrolli Büroo ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab PAMPi kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile.

PAMP Suisse 5-grammised kuldplaadid pakuvad võimalust paindlikult sääste paigutada. PAMPi kuldplaadid on hea valik neile, kes soovivad investeerida väiksemaid summasid või muuta oma investeeringud väiksemaid plaate omades likviidsemaks.

PAMP Suisse kuldplaadid aitavad riske hajutada. Kulda investeerimine aitab hajutada tururiske, sest kullal on võrdlemisi nõrk seos muude finantsvaradega.

PAMP Suisse kuldplaadid on kullast valmistatud meistriteosed. Plaadid on toodetud kasutades Šveitsi tipptehnoloogiat. Kujunduses on kombineeritud lihtsad ja läikivad pinnased lihvitud dekoratsioonidega. Need on ilusad ja silmapaistvad.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

  • Toote väärtus (1tk)
    425,44 €
  • Tagasiostuhind
    353,46 €
  • Teie risk
    71,98 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 130.82%, võrreldes perioodiga 10 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 910,34 EUR/oz ning kõrgeim 2286,90 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 2233,05 EUR/oz

Vermitud plaat

Nimetus „vermitud plaat“ viitab selle loomisel kasutatud tootmisprotsessile. See algab kullamaterjali kuumutamisega ahjus kõrgel temperatuuril, kuni kuld muutub sulanud massiks. Kuumutamise käigus eraldatakse sellest muude metallide jäägid ning alles jääb puhas kuld prooviga 999,9. Sulakuld valatakse hiigelsuurtesse kangikujulistesse vormidesse, kus see jahtub ja muutub tahkeks. Tahkest kullast kangid liiguvad seejärel masinasse, mille rullide vahel pressitakse kangidest kindlate mõõtudega paneelid. Järgmine masin vajutab kullapaneelidest välja  toorikud. Toorikud kaalutakse, veendumaks, et need on täpselt õiges kaalus ega ole liiga kerged või rasked. Kontrolli läbinud toorikud poleeritakse läikima ning tootmise viimane etapp ongi vermimine. Kullatoorik asetatakse vermimispressi alla, mis tohutu survega kannab vormil oleva kujutise kullatoorikule. Tulemuseks on vermitud plaat. Enne läbipaistvasse võltsimiskindlasse kaitsepakendisse sulgemist kontrollitakse valminud kuldplaadid hoolikalt. 

PAMP – kunstipärased väärismetallist tooted 

PAMP rajati 1977. aastal Šveitsis ja on alates sellest ajast kujunenud maailma kõige silmapaistvamaks 1- kuni 100-grammiste investeerimiskullast ja -hõbedast plaatide tootjaks. PAMP on koondanud tootmise maalilisse Castel San Pietro külla Šveitsis, kus asub moodne väärismetallide rafineerimis- ja tootmistehas. Väärismetallide rafineerimise ning PAMP-i kuulsate kuld- ja hõbeplaatide tootmisprotsess on välja töötatud koostöös Šveitsi parimate inseneridega tipptasemel tehnoloogiat kasutades. PAMP on tuntud kui jaeostjale suunatud väärismetallist plaatide tootja ja turuliider innovatsiooni vallas, ettevõte oli esimene, kes hakkas oma kuldplaatide tagakülge kaunistama erinevaid kauneid motiive kasutades. Üks neist, imekaunis Leedi Fortuuna, Rooma õnnejumalanna, sai ülimenukaks kogu maailmas ning nüüdseks on sellest kujunenud kvaliteedimärk, mis annab tunnistust PAMP-i toodete laitmatust viimistlusest. See pole ka ime, kuna kaubamärk PAMP on akronüüm nimest Produits Artistiques Métaux Précieux, mis eesti keeles tähendab kunstipäraseid väärismetallist tooteid.  PAMP-i ülima puhtusega kvaliteetsetel investeerimisplaatidel on akrediteering Šveitsi Keskpangalt ja Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidult (LBMA), tänu millele eelistavad neid nii juhtivad finantsettevõtted, keskpangad, investorid kui ka kollektsionäärid üle maailma.

PAMP on Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu liige 

Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu (LBMA, London Bullion Market Association) asutas 1987. aastal Suurbritannia Keskpank eesmärgiga luua sõltumatu järelevalveorgan. LBMA eelkäijate ajalugu ulatub 18. sajandisse, mil Londonist hakkas kujunema maailma väärismetallidega kauplemise keskus. London Gold Market (Londoni kullaturg) koondas Londoni juhtivad väärismetallidega kauplejad ning tootjad ning reguleeris väärismetallide valdkonda, kandes nõuetele vastavad väärismetallide rafineerijad akrediteeritud ettevõtete nimekirja – London Good Delivery Listi (LGDL). Vaid need tootjad, kelle tooted nii kvaliteedilt kui ka puhtuselt vastasid nimekirja nõuetele, said õiguse Londoni kulla- ja hõbedaturul kaubelda. Tänapäeval kuulub  Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liitu üle 135 ettevõtte, sealhulgas maailma suurimad väärismetallide rafineerijad, laoteenuse pakkujad, tootjad ja väärismetallidega kauplejad. Kõik nad kokku moodustavadki Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu, maailma kõige austatuma ja usaldusväärsema rahvusvahelise organisatsiooni, mis kontrollib kullast ja hõbedast investeerimistoodete rafineerimis- ja tootmisprotsesse. LBMA tähtsaim ülesanne on Good Delivery Listi haldamine, tänaseks on sellest kujunenud kuld- ja hõbeplaatide kvaliteedi ning proovi tõendamise rahvusvaheline standard. PAMP on olnud LBMA liige alates 1987. aastast.

Toote kaal grammides
5
Kuld - puhaskaal (g)
5
Proov
999.9
Kuld - puhaskaal (oz)
0.16075
Pikkus
23.3
Laius
14
Paksus
0.83
Tootja
PAMP, Šveits

Esikülg

Toote esiküljel on kujutatud taevasinist (azure) draakonit, kes on kevadekuulutaja ja idamaade kaitsja. Legendi järgi kontrollib ta vee ja õhu elemente – seega on tema kontrolli all näiteks vihm ning lained. Tema võimas hingetõmme võib tekitada tugevaid tuuli. Plaadi vasakus nurgas on hieroglüüfides kirjutatud sõna „draakon“.

Tagakülg

Hiina kalendri uusaasta algab kuu loomisega ehk noorkuu tekkimisega. Plaadi tagakülje keskel on kuu kujutis, mille ümber on kujutatud 12 suurt tähte – kõik need tähistavad Hiina kalendri 12-aastast tsüklit ja erinevatele aastatele vastavaid loomi. Plaadi tagaküljele mahuvad veel PAMPi logo, plaadi kaal, kullaproov (999,9) ja seerianumber.

Pakend

Nii nagu seeria teistel kuldplaatidel, on ka sellel plaadil punane CertiPAMP™ ümbris. See ümbris on sertifikaadiks, mis tagab plaadi turvalisuse ja ehtsuse.

Autentsussertifikaat

Nii nagu seeria teistel kuldplaatidel, on ka sellel plaadil punane CertiPAMP™ ümbris. See ümbris on sertifikaadiks, mis tagab plaadi turvalisuse ja ehtsuse.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!