Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1/4 oz Austria Philharmoniker kuldmünt (erinevad aastad)

Saadaval
Tavidil on heameel tutvustada Euroopa enim müüdud kullast investeerimismünti – Austria Philharmonikeri. Münti hinnatakse selle kunstipärase kujunduse, ... lugege edasi
Müük Ost Spread
648,91 €
558,94 € 13.86%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel tutvustada Euroopa enim müüdud kullast investeerimismünti – Austria Philharmonikeri. Münti hinnatakse selle kunstipärase kujunduse, kvaliteedi ja ilu pärast ning see oli esimene seadusliku maksevahendina emiteeritud kuldmünt, mille vääring oli euro – asjaolu, mis aitas kaasa mündi tuntuse ja aktsepteeritavuse suurenemisele. Philharmonikeri kuldmündi vermija on üks maailma vanimaid ja kuulsmaid vermimiskodasid, Austria Rahapaja (Münze Österreich) Viinis. Kullast Philharmonikeri hakati vermima 2008. aastal, münt on otsekui Austria rikkaliku kultuuri kehastus ning sobib peenema maitsega investorile, kes hindab stiili ning peab oluliseks kulla ülimat puhtust. Nendele võrratutele puhtast kullast investeerimismüntidele suudab Tavid kui Münze Österreich AG pikaajaline partner ning ühtlasi Austria Philharmonikeri kuldmüntide Skandinaavia suurim edasimüüja pakkuda turu parimat hinda sõltumata soovitud kogusest.

Miks osta?

 • Austria Philharmonikeri kuldmündi hind kujuneb kulla hinna põhjal. Austria Philharmonikeri hinna aluseks on ennekõike selles sisalduva kulla kogus ning kulla hetkehind maailmaturul.
 • Austria Philharmonikeri kuldmünt on raha. Austria seadusliku maksevahendina on Philharmonikeril Austria Keskpanga garantii ning see oli esimene münt Euroopas, mille vääringuks sai euro.
 • Austria Philharmonikeri kuldmünt on likviidne ja rahvusvaheliselt tunnustatud. See muusikainstrumente kujutav ning maailmakuulsatelt Viini Filharmoonikutelt nime saanud kuldmünt on ainus seadusliku maksevahendina emiteeritud kuldmünt Euroopas, mida on järjepidevalt vermitud alates 1989. aastast.
 • Austria Philharmonikeri kuldmüntidel on väike hinnalisa. Austria Rahapaja koostööpartnerina saab Tavid Philharmonikeri kuldmünte müüa väga väikese juurdehindlusega.
 • Austria Philharmonikeri kuldmündid on prooviga 999,9. Mündid on valmistatud puhtast kullast ning kulla kaunis sära kombineerituna mündi kunstilise kujundusega muudab Philharmonikeri kuldmündi igaühe silmis ihaldusväärseks.
 • Austria Philharmonikeri kuldmündid pakuvad võimalust oma sääste paigutada. Kullast Philharmonikerid on ideaalne valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub rahalise vääringuga füüsilise kulla omamine.
 • Austria Philharmonikeri kuldmündid on suurepärane viis mitmekesistada investeerimisportfelli. Kulla küllaltki nõrk seos muude finantsvaradega aitab hajutada tururiske.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  648,91 €
 • Tagasiostuhind
  558,94 €
 • Teie risk
  89,97 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 132.16%, võrreldes perioodiga 10 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 910,69 EUR/oz ning kõrgeim 2286,90 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 2256,21 EUR/oz

Münze Österreich

Austria Rahapaja (Münze Österreich) on Austria Keskpanga alluvuses töötav maailmakuulus vermimiskoda, mille ajalugu ulatub 12. sajandisse. Austria Rahapaja sai alguse 1194. aastal, mil Inglismaa kuningas Richard Lõvisüda maksis Austria hertsogile Leopold V-le enda vangist vabastamise eest hiigelsuure lunaraha, kokku 12 tonni hõbedat. Austria hertsog hakkas sellest hiljem hõbemünte vermima, nii pandi alus Austria Rahapajale. Oma pika ja rikka ajaloo jooksul on Austria Rahapaja verminud mitmeid Euroopa kuulsaid ja laialdaselt käibel olnud kuldmünte nagu kroonid, kuldnad ja tukatid ning hõbemünte, näiteks Maria Theresa taalreid. Paljusid Austria Rahapaja välja lastud kuldmünte kasutati ulatuslikult Austria-Ungari Keisririigi perioodil, samas kui hõbetaalrist kujunes enim vermitud hõbemünt, mida kasutati ajavahemikul 1750–1950 laialdaselt kogu maailma kaubanduses. Tänapäeval on Münze Österreich tuntud ennekõike Euroopa hinnatuimate puhtast kullast ja hõbedast investeerimismüntide Austria Philharmonikeride (mida vahel nimetatakse ka Viini Philharmonikerideks) tootjana.

Toote kaal grammides
7.78
Kuld - puhaskaal (g)
7.77922
Proov
999.9
Kuld - puhaskaal (oz)
0.25
Diameeter
22
Paksus
-
Nimiväärtus
25 eurot
Tootja
Münze Österreich, Austria

Esikülg

Esiküljel kujutatakse Musikvereini kontserdihalli orelit Viinis. Musikverein on Viini Filharmoonikute kodu ning seda kontserdihalli peetakse akustika poolest üheks parimaks maailmas. Oreli kohal mündi ülaservas on kiri “REPUBLIK ÖSTERREICH ning oreli all tekst “1/4 UNZE GOLD 999,9”, mis näitab, et münt on kaaluga 1/4 untsi ja valmistatud puhtast kullast. Lisaks on mündile märgitud nimiväärtus “25 EURO” ning vermimisaasta.

Tagakülg

Tagaküljel kujutatakse erinevaid muusikainstrumente, seal on tšello, kaks vioolat, kaks viiulit, fagott, harf ja Viini sarv. Pillide kohal on tekst “WIENER PHILHARMONIKER”.

Pakend

Iga münt on ühekaupa pakendatud tugevasse plastkapslisse.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!