Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Kanada Maple Leaf kuldmünt, varasemad aastad

Tavidil on rõõm pakkuda soodsa hinnaga varasemate aastate Kanada vahtralehega kuldmünte Maple Leaf, need olid esimesed seadusliku ... lugege edasi
Müük Ost
1-5 1 565,35 €
1 455,20 €
6-20 1 560,98 €
1 455,20 €
21+ 1 558,07 €
1 455,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Tavidil on rõõm pakkuda soodsa hinnaga varasemate aastate Kanada vahtralehega kuldmünte Maple Leaf, need olid esimesed seadusliku maksevahendi staatuses investeerimismündid maailmas, mis valmistati erakordselt puhtast kullast prooviga 999,9 (kullasisaldus 99,99%).

Kanada kuninglik rahapaja Royal Canadian Mint lasi  Maple Leafi kuldmündi välja 1979. aastal ning sellest sai rahapaja tipptasemel tootmise sümbol. Alates sellest ajast on 1-untsiseid Maple Leafi kuldmünte vermitud üle 25 miljoni ning see kuulub vaieldamatult maailma kõige populaarsemate puhtast kullast investeerimismüntide hulka. Nagu nimigi ütleb, kaunistab münti Kanada rahvussümbol vahtraleht ning selle elegantset kujundust täiustab lisaks laitmatule viimistlusele erakordselt puhta kulla sära.

Kanada Maple Leafi kuldmünt on tuntud üle kogu maailma ning mis veelgi olulisem – selle hind pole oluliselt kallim puhta kulla hinnast. Seega iga investor, kes on huvitatud füüsilisel kujul kulla lisamisest oma portfelli, võiks otsustada just selle kauni Kanada kuldmündi kasuks.  

Miks osta?

 • Kanada Maple Leafi kuldmündi hind kujuneb kulla hinna põhjal.Kanada Maple Leafi kuldmündi hinna aluseks on ennekõike selles sisalduva kulla kogus ning kulla hetkehind maailmaturul.
 • Kanada Maple Leafi kuldmüntidel on väike hinnalisa. Tänu Royal Canadian Minti tootmisefektiivsusele on vermimiskulud madalad, mistõttu investorite sääst soodsa lõpphinnaga Kanada Maple Leafi kuldmünte ostes on märkimisväärne.
 • Kanada Maple Leafi kuldmünt on turvaelementidega kaitstud.Maple Leaf on esimene kuldmünt maailmas, millele hakati 2014. aastal mündi autentsuse tagamiseks lisama võltsimiskindlaid turvaelemente.
 • Kanada Maple Leafi kuldmündid on raha. Kullast Maple Leafi investeerimismündid on Kanadas seaduslikud maksevahendid ning neid võetakse vastu ja vahetatakse laialdaselt kogu maailmas.
 • Kanada Maple Leafi kuldmündid on likviidsed ja rahvusvaheliselt tuntud. Münti on järjepidevalt toodetud juba alates 1979. aastast ning sellel kujutatakse 20. sajandi mõjuvõimsamat ja kõige kauem troonil olnud kuningannat Elizabeth II, seega on Kanada Maple Leafi kuldmünt ülemaailmsel kullaturul tuntud nimi.
 • Kanada Maple Leafi mündid on prooviga 999,9 (kullasisaldus 99,99%). Mündi elegantne kujundus koos kulla ülima puhtusega loovad kauni terviku ning tõstavad esile kulla ahvatleva sära.
 • Kanada Maple Leafi kuldmündid pakuvad võimaluse paigutada oma sääste.Vahtralehega kuldmündid  on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine.
 • Kanada Maple Leafi kuldmündid pakuvad suurepärast võimalust mitmekesistada oma investeerimisportfelli. Kulla küllaltki nõrk seos muude finantsvaradega aitab investeerimisel riske hajutada. 

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  1 565,35 €
 • Tagasiostuhind
  1 455,20 €
 • Teie risk
  110,15 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 40.67%, võrreldes perioodiga 8 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 858,16 EUR/oz ning kõrgeim 1 748,86 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 1 455,88 EUR/oz

Ajalugu

Kanada Maple Leafi kuldmündi hinna määrab mündi puhta kulla sisaldus 

Royal Canadian Mint lasi puhtast kullast Kanada Maple Leafi mündi välja 1979. aastal ning see tähendas suuri muutusi kogu kullatööstuses. Kuni selle ajani olid kõik populaarsemad mündid olnud valmistatud kulla ja mõne muu metalli sulamist. Selle põhjuseks oli asjaolu, et puhas kuld on väga pehme ning puhtast kullast mündid on vastuvõtlikud kriimustustele ja täketele ega pea ringluses kaua vastu.  Enneolematult puhtast kullast Maple Leafi emiteerimise taga oli usk, et investorid sooviksid kulda osta pigem säästude paigutamiseks pikemas perspektiivis, mitte niivõrd igapäevase kaubavahetuse tarbeks, mistõttu kuldmündid ei peaks olema ringluses. See eeldus on teatud määral õige, kuna viimastel aastatel on puhtast kullast seadusliku maksevahendi staatuses müntide müük olnud kogu maailmas suurem väiksema kullasisaldusega müntide (prooviga 917) müügist. Ehkki Kanada Maple Leaf oli esimene puhtast kullast valmistatud kuldmünt maailmas, oli selle proov algselt 999. Mündi edu esimestel aastatel innustas Royal Canadian Minti sedavõrd, et otsustati minna sammuke edasi ning valmistada Maple Leafi münte veelgi puhtamast kullast, seega alates 1982. aastast on mündi kullaproov 9999 (kullasisaldus 99,99%.

Toote kaal grammides
31.10659
Kuld kaal grammides
31.10348
Proov
9999
Kuld kaal troiuntsides
1
Diameeter
30
Paksus
-
Nimiväärtus
50 dollarit
Tootja
Royal Canadian Mint, Kanada

Esikülg

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Kanada on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Kanada valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II”. Kujutise all on mündi nimiväärtus 50 dollarit ja mündi vermimisaasta.

Tagakülg

Tagaküljel on Kanada rahvussümbol vahtraleht ning selle kohal kiri „CANADA”. Mõlemal pool vahtralehte on mündi kullaproov 9999 ning alates 2014. aastast all paremal pisike vahtralehekujuline turvaelement. Piki mündi alumist serva jookseb tekst  „FINE GOLD 1 OZ OR PUR”, mis tähendab, et mündi kaal on 1 unts (31,1 grammi) ning see on valmistatud puhtast kullast. Alates 2015. aastast on mündi tausta pind kaetud imepeenikeste koonduvate kiirtega, vanemate müntide pind on sile.

Pakend

Iga münt on pakendatud ühekaupa tugevasse plastkapslisse. Tehases pakitud suletud plasttuubides on 20 münti (ei sisalda kapsleid).

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.