Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

Investeerimispakett Kuldne Start 20

Saadaval
Tavid tutvustab oma klientidele valmis investeerimispaketti, mis hõlbustab väärismetallide portfelliga alustamist. Antud pakett on mõeldud eelkõige nendele ... lugege edasi
Müük Säästate Ost
24281,62 €
24440,06 €
158,44 € 23328,00 €
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks

Lühikirjeldus

Tavid tutvustab oma klientidele valmis investeerimispaketti, mis hõlbustab väärismetallide portfelliga alustamist. Antud pakett on mõeldud eelkõige nendele investoritele, kes on mõelnud, kuidas võiks investeerida ca 20 000 euro ulatuses varasid ning kuidas see investeering investeerimiskullast toodete vahel mõistlikult ära jaotada. Kogenud investori jaoks on see aga hea võimalus suurendada oma kullapositsiooni soodsatel tingimustel.

Kuldne Start 20 on seega suunatud investoritele, kes on juba veendunud füüsilise kulla eelistes, ent on alles portfelli koostamise alguses.

Investeerimispakett Kuldne Start 20 koosneb kuuest tootest:

2x 1 oz Austria Philharmoniker kuldmünt

2x 1 oz Valcambi Šveitsi kuldplaat

2x 100 g Valcambi Šveitsi kuldplaat

Pakett sisaldab kokku 10,43 oz (324,4 g) puhast kulda prooviga 999.9. Nii on tagatud investeeringu likviidsus ning võimalus realiseerida kulda vajadusel osade kaupa. Tavid kui Royal Minti ja Valcambi kauaaegne koostööpartner on Põhja-Euroopa suurim investeeringukullaga kaupleja ning seetõttu võimeline pakkuma valitud investeerimistoodetele turu parimaid hindu.

Miks osta?

  • Investeeringupakett Kuldne Start 20 on soodsa hinnaga. Paketina münte ostes on hind soodsam kui üksiktoodetel.
  • Investeeringupakett Kuldne Start 20 sobib alustavale investorile. See on optimaalne valik kõigile, kes soovivad alustada füüsilisse kulda investeerimisega võimalikult soodsatel tingimustel.
  • Investeeringupaketi Kuldne Start 20 hind põhineb kulla maailmaturuhinnal. Paketti kuuluvate valitud investeerimiskullast toodete hinna aluseks on nende puhta kulla sisaldus ja selle väärtus.
  • Investeeringupakett Kuldne Start 20 on parim võimalus hajutada tururiske. Kuna kulla seos muude finantsvaradega on küllaltki nõrk, aitab Kuldne Start 20 kaitsta investeerimisportfelli tururiskide eest.
  • Investeeringupakett Kuldne Start 20 pakub võimalust paigutada oma sääste. Pakett on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine.

Tavid pakub investeerimispakette nii algajatele kui ka kogenud investoritele. Pakettidesse kuuluvad tooted oleme hoolega valinud meie klientide eelistuste põhjal. Need sisaldavad maailma tuntumate kullatootjate kõige populaarsemaid ja enimmüüdud münte ja plaate. Tavidi eesmärk on hoida kokku klientide aega ja raha, lihtsustada otsustusprotsessi ning muuta investeerimine veebipoe vahendusel mugavaks ja nauditavaks.

Iga investeerimispaketti kuuluva toote täpne kirjeldus on ära toodud viidatud toote lehel. Investeerimispaketi eelis üksiktoodete ostmise ees on täiendav soodustus hulgiostult.

Kui teil on ettepanekuid investeerimispakettide osas või soovite muuta ostetava paketi sisu, võtke palun ühendust telefonil +372 627 9900 või meili teel tavid@tavid.ee.

 

Pakend

Iga münt on pakendatud vastupidavasse läbipaistvasse plastkapslisse ning kuldplaat on koos sertifikaadiga lamineeritud turvapakendisse.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!