Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 kg Valcambi Suisse valatud kuldplaat

Tavidil on heameel esitleda Valcambi Suisse 1-kilost valatud kuldplaati. Plaadi valmistaja on Šveitsi suurim väärismetallide valukoda Valcambi. Ettevõtte tooteid võib pidada esmaklassilise kvaliteedi sümboliks, kulla puhtusel 999,9 on nii ettevõtte kui ka riigi garantii, seega on tooted turul vabalt kaubeldavad ja likviidsed. Ühekilose kuldplaadi puhul on ühe grammi kulla hind tootes soodsaim ning see plaat on parim valik väärismetalli omandamiseks neile investoritele, kes eelistavad hulgikoguseid. Valcambi Suisse 1-kilone kuldplaat on muljetavaldava kaaluga, seda eelistavad need inimesed, kellele meeldib kulda oma käega katsuda ja tunnetada. Selle hinda ei mõjuta tagasi müümise väikesed täkked ja kriimud plaadi pinnal. 1-kilose väärika puhtast kullast investeerimisplaadi näol pole tegemist mitte üksnes Šveitsi tipptehnoloogia abil valmistatud hinnalise kuldesemega, vaid see on ka nii-nimetatud kõva valuuta, mida rahvusvahelisel turul aktsepteerivad kulla- ja hõbedavahendajad, finantsasutused ja investorid.

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-235795.17 €
 • Müüme 3-535725.26 €
 • Müüme 6+35655.35 €
 • Ostame 1+34713.25 €
 •  
 • Ühiku hind35795.17 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Plaadi kullasisaldusel ja proovil 999,9 on garantii.  Valcambi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostavad järelevalvet Šveitsi Föderaalne Väärismetallide Kontrolli Büroo ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab Valcambi kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile.
 • Valcambi Suisse 1-kilosed kuldplaadid pakuvad võimalust paigutada oma sääste. Valcambi kuldplaadid on suurepärane valik kõigile, kes eelistavad pikemaajalist investeeringut ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine.
 • Valcambi Suisse kuldplaadid on suurepärane viis mitmekesistada oma investeerimisportfelli. Kuna kulla seos muude finantsvaradega on küllaltki nõrk, aitab Valcambi 1-kilone kuldplaat kaitsta investeerimisportfelli tururiskide eest.
 • Valcambi Suisse kuldplaadid on raha. Valcambi  on London Good Delivery Listi liige ning selle kuldplaate ostavad tagasi Šveitsi keskpank, LBMA ning kõik maailma suurimad kaubabörsid, mis tähendab, et Valcambi kuldplaatide tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas.
 • Valcambi Suisse 1-kilose kuldplaadi kaal on muljetavaldav. On imeline tunne seda valatud kuldplaati oma käega katsuda ja selle raskust tunnetada.
 • Valcambi Suisse 1-kilose kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Puhtast kullast investeerimisplaadi hinna aluseks on plaadis sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind.

Valcambi Suisse 1-kilone valatud kuldplaat – Šveitsi toode 

Šveitsi maine ülikvaliteetsete luksustoodete valmistajana ei piirdu vaid kelladega, vaid kehtib ka investeerimiskulla puhul. Kui veini seostatakse ennekõike Prantsusmaaga, siis kulda Šveitsiga. Seda võrdlust toetab fakt, et suurem osa maailma kullast rafineeritakse just selles jõukas riigis. London Good Delivery Listi andmetel kuulub kullaturust 90% kuue rafineerimisettevõtte kätte ning neli neist, sealhulgas Valcambi, asuvad Šveitsis. Aastas töödeldakse Šveitsis keskmiselt 65–75% maailma kullast, mis asetab riigi kulla rafineerimise ja investeerimisplaatide tootmise valdkonnas esikohale. See on saavutatud tänu riigi turvalisusele, efektiivsele logistikale ning tugevale finantssüsteemile – Šveitsis asuvad mitmed juhtivad rahvusvahelised pangad, kuid ennekõike tänu karmidele seadustele, mis reguleerivad väärismetallidest investeerimistoodete kvaliteedile ja puhtusele esitatavaid rangeid nõudeid ning standardeid. Igal Valcambi 1-kilosel kuldplaadil on proovi tõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR“, mis kinnitab plaadi puhtust ning kullasisalduse vastavust märgitule. Et Valcambil oleks luba seda märgistust oma toodetel kasutada, peab ta järgima Šveitsi rangeid föderaalseadusi (Väärismetalltoodete kontrolli seadust) ning kasutama ettevõtte proovikojas riikliku litsentsiga proovitõendajaid. Proovikoda peab täpselt dokumenteerima oma töö väärismetallide puhtuse määramisel ning olema igal ajahetkel valmis esitama oma dokumentatsiooni ametiasutustele kontrollimiseks. Teisisõnu, iga Valcambi kuldplaadi puhtust on kinnitanud nii valitsuse kui ka tootja esindaja, selle kvaliteeti on täiustanud Šveitsi parimad insenerid ning see vastab tööstusharu ülikõrgetele standarditele. Lõppude lõpuks on see ju Šveitsi toode.

ProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesPikkusLaiusPaksusTootjaTootjariik
999.91000100032.15075117538.9Valcambi SuisseŠveits

1-kilose valatud kuldplaadi esikülje ülaosas on kiri „VALCAMBI SUISSE“ ning Valcambi ametlik logo. Plaadi keskel on plaadi suurus „1 kg“, „GOLD“ ning toote kullasisaldust märkiv „999,9“, mis näitab, et toode on valmistatud puhtast kullast (99,99%). Plaadi allosas on proovikoja tempel „Essayeur Fondeur“, kinnitamaks kullasisalduse vastavust märgitule, ning unikaalne seerianumber.

Tagakülg on Valcambi 1-kilosel valatud kuldplaadil kujunduseta.

Individuaalset suletud plastikpakendit 1-kilosel valatud kuldplaadil tootja poolt pole. Tavid pakendab toote koos sertifikaadiga kilepakendisse. Tehasepakendis on 25 ühekilost valatud plaati koos sertifikaatidega.

Iga valatud 1-kilosel kuldplaadil on eraldi kaasas tootjapoolne autentsuse sertifikaat, millele on trükitud samad andmed nagu plaadilegi: plaadi suurus, kullasisaldus, plaadile vastav unikaalne seerianumber ning proovi tõendaja tempel koos allkirjaga. Sertifikaat kehtib vaid sellega kaasas olnud sama seerianumbriga tootele.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitud ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust, lähetatakse toode Teieni 1 või 2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite ka ise tootele järgi tulla meie kontorisse Tallinnas või Tartus, samal päeval kui makse on sooritatud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitatakse sellest koheselt ka tellijat.

Partnerid