Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 oz Austraalia Dragon nelinurkne kuldmünt 2018

Tavidil on erakordne võimalus esitleda Perth Minti ainulaadset kullast nelinurkset investeerimismünti, millel kujutatakse Hiina draakonit. Idamaade kultuuris austatakse draakonit kui jumalikku müütilist olevust, kes sümboliseerib võimu, jõudu, rikkust ja õnne, sageli kujutatakse draakonit koos soove täitva helendava või leegitseva pärliga. Draakonit peetakse ka ilma ja vee valitsejaks.

Mündi vermija on Austraalia Perthi rahapaja, iga münt on vermitud 1 untsist puhtast kullast prooviga 999,9 ning on Austraalia seaduslik maksevahend nimiväärtusega 100 dollarit. Austraalia Dragoni nelinurksete kuldmüntide aastane tootmiskogus on piiratud, münte vermitakse kokku maksimaalselt 25 tuhat.

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


  • Müüme 1-51209.20 €
  • Müüme 6+1203.47 €
  • Ostame 1+1146.29 €
  •  
  • Ühiku hind1209.20 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

  • Austraalia Dragon nelinurksed kuldmündid on raha. Uudsed draakoni pildiga investeerimismündid on Austraalias seadusliku maksevahendi staatuses nimiväärtusega 100 Austraalia dollarit.
  • Austraalia Dragon nelinurksed kuldmündid on ainulaadsed. Nelinurksete draakoniga investeerimismüntide tootmiskogused on rangelt piiratud, aastas valmistatakse neid vaid kuni 25 000 tükki.
  • Austraalia Dragon nelinurksed kuldmündid on tippkvaliteediga investeerimistooted. Iga münti vermitakse äärmise detailsusega, mis on Perth Mintile iseloomulik ning toonud tunnustust kogu maailmas.
  • Austraalia Dragon nelinurksete kuldmüntide disain on uudne. Perthi rahapaja on oma investoritele suunatud kuldmüntide valikut täiendanud ootamatul moel - uued Dragon investeerimismündid on saanud oma kuju populaarsetelt vermitud plaatidelt.

Inspireerituna Austraalia Lunari müntide suurest edust, on ka Dragoni nelinurkne investeerimismünt pühendatud Oriendi pärimustele ja legendidele. Mündil kujutatakse Hiina draakonit - müütilist olevust, keda Aasiamaades on kummardatud eelkõige kui headuse kehastust. Kujundus annab elavalt edasi looma vitaalsust ja liikumist, draakoni siugjas keha püüdmas leegitsevat pärlit. Sellel nn pühal pärlil, mis sümboliseerib tarkust ja yang-energiat, on müstiline võime täita inimese kõik soovid. Hiina draakon on õhu ja vee elementide valitseja ning kahtlemata üks tuntumaid Hiina kultuuri saadikuid välismaal. Kuna mündil kujutatud draakonit usutakse toovat võimu, rikkust ja õnne, sobib just see harukordne kandiline kuldmünt õnnerahaks või ka nurgakiviks edukale investeeringule.

Iga münt on vermitud ülima täpsusega, Perth Mint on rahvusvaheliselt tuntud oma toodete tippkvaliteedi poolest. Draakoni kuldmündi muudab veelgi erakordsemaks asjaolu, et selle aastane tootmiskogus on rangelt piiratud 25000 mündiga.

 

NimiväärtusDiameeterProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesTootmislimiitTootjaTootjariik
100 dollarit41.6999931.1034731.107125000The Perth MintAustraalia

Esiküljel on kujutatud  Ian Rank-Broadley loodud Tema Majesteedi kuninganna Elizabeth II portreed, mündi ülaservas on tekst ELIZABETH II AUSTRALIA, kaal 1 oz ning kullasisaldus 9999 Au, allservas nimiväärtus 100 DOLLARS ja vermimisaasta 2018. 

Tagaküljel kujutatakse stiliseeritud Hiina draakonit püüdmas leegitsevat pärli, tausta kaunistavad pilved, tuul ja vesi. Lisaks on tagaküljel Perthi rahapaja tähis P.

Iga münt on pakitud vastupidavasse läbipaistvasse plastkapslisse.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Partnerid