Bank of America: kuld rallib 2400 dollarini

Rainer Saad


Bank of America Merrill Lynch’i globaalse investeerimise strateeg Francisco Blanch ütles, et näeb kullauntsi hinnale 36 protsendilist tõusu 2400 dollarini, kirjutas CNBC.


„(Kulla hinna) uus siht peegeldab meie arvamust, et Föderaalreserv jätkab hüpoteegiga tagatud võlakirjade ostmist 2014. aasta lõpuni ning hakkab peale Operation Twisti lõppemist detsembris ostma riigivõlakirju,” kirjutas Blanch klientidele saadetud kirjas.


„Tõususurve kulla hinnale peaks jätkuma seni, kuni tööhõive on piisavalt tugev, et see vajaks (keskpanga) strateegia muutust,” lisas Blanch. „Meie arvates ei juhtu seda enne 2014. aasta lõppu.”


Eelmise nädala neljapäeval teatas Föderaalreserv kolmandast võlakirjade ostmise programmist, millega USA keskpank ostab 40 miljardi dollari väärtuses hüpoteegiga tagatud võlakirju iga kuu. Kuld on peale seda tõusnud 2 protsenti.


Kulla oktoobri tähtajaga futuur on täna 0,1% all 1766 dollaril.


http://www.ap3.ee/Default.aspx?PublicationId=d1a51ab3-5ba3-49f6-929f-0ab1520f692c


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid