Ekspert: kuld hakkab taas särama

Jätkuv võlakirjade ostmine toetab kulla hinda, ütles Bank of America Merril Lynch Global Researchi juht Francisco Blanch CNBC-le.


“Meil on halb aktsiaturgude liikumine, olgu selleks siis Jaapani või mõne teise riigi aktsiaturg. Investorid hakkavad taas kulda ostma. Ma arvan, et seda oleme õppinud viimase 24 tunni jooksul,” ütles Blanch pärast Jaapani aktsiaturu seitsmeprotsendilist kukkumist.


Blanchi sõnul sõltub kulla hinna liikumisel väga palju ka sellest, mida Föderaalreserv teeb. “Ma arvan, et see turg on väga tujukas ning väga sõltuv võlakirjade ostmise programmist.”


Blanch ootab ka toornaftahindadele langust. “Maailmamajandus on aeglustumas. Üldiselt kogevad energiaturud mõningaid langussurveid. Ma olen pisut mures nafta langusriskide pärast ning ma ei usu, et see muutub enne, kui meil on katalüsaator, mis elavdaks majandust arenevates riikides. Praegu sellist katalüsaatorit ei näi olevat.”


Allikas: http://www.ap3.ee/article/2013/5/24/ekspert-kuld-hakkab-taas-sarama


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid