Faber: Kõigi portfellis peab olema kulda

Kõik peaksid hoidma oma portfellis kulda, kuna see pakub investoritele väärtust ka halvima stsenaariumi korral, vahendab Bloomberg Gloom, Boom & Doom investeerimiskirja kirjastajat ja Aasia investorit Marc Faberit.


„Halvima stsenaariumi kohaselt, milleks on minu oodatav süsteemne läbikukkumine, pakub jätkuvalt kuld mingisugust väärtust,“ ütles täna Evli Banki poolt Helsingis korraldatud üritusel Marc Faber.


„Kui süsteem kukub maha ja alles jäävad vaid plastikaardid, siis võibolla inimesed saavad aru ja lähevad tagasi mingisuguse kullal põhinevale süsteemile,“ ütles ta.


Faber ütles, et tema vaade on nii must, et ta on hüperkarune.


„Mõnikord olen nii mures nagu tahaks maailm aknast alla hüpata,“ lausus ta.


„Ma olen valmis tegema panuse – teie hoidke USA dollarit ja mina hoian kulda ja siis vaatame, kumb kukub enne nulli,“ ütles ta vastuseks Yale’i ülikoolist Robert Schilleri küsimusele, kas ta soovitab hoida kulda.


Allikas: http://www.ap3.ee/Default.aspx?PublicationId=e5a287a3-d55f-4406-a179-85eb10b00f36


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid