Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 oz Austraalia Lunar ahviaasta hõbemünt 2016

Tavidil on Perth Minti kauaaegse koostööpartnerina heameel tutvustada üht maailma kauneimat puhtast hõbedast vermitud investeerimismünti – 2016. ahviaasta Austraalia Lunari hõbemünti. See kuulub Perth Minti Lunari teise seeria hinnatud kollektsiooni, mille iga münti vermitakse vaid korra kaheteistkümne aasta jooksul vastavalt iidsele Hiina kalendrile. Lunari sarja kõige populaarsema, üheuntsise mündi maksimaalne aastane tiraaž on 300 000, mis lisab järelturul kollektsionääride silmis väärtust.

Lunari ahviaasta hõbemünt on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999 ning selle vermimisel kasutatakse spetsiaalset tehnoloogiat, tänu millele on mündi siledad pinnad erakordselt läikivad ning mattide pindade varjundirikkus tagab pildi erakordse detailsuse. See üheuntsine investeerimismünt on tõeline hõbedast kunstiteos, sobides ühtviisi hästi nii arenenud ilumeelega kollektsionääridele kui ka neile, kes soovivad oma lähedastele teha meeldejääva ja erilise kingituse.    

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


 • Müüme 1-1927.32 €
 • Müüme 20+23.32 €
 • Ostame 1+13.93 €
 •  
 • Ühiku hind27.32 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Austraalia Lunari ahviaasta hõbemünt põhineb Hiina sodiaagikalendril. Ahviaastal sündinuid  peetakse  väga võluvateks, ligitõmbavateks, hea huumorisoonega inimesteks.
 • Austraalia Lunari ahviaasta hõbemünt on suurepärane kingitus lähedastele. Näita oma armastust 999 prooviga puhtast hõbedast mündiga, mis sümboliseerib kingisaaja parimaid omadusi ning sünniaastat – see on kingitus kogu eluks.
 • Austraalia Lunari ahviaasta hõbemünt on äärmiselt kõrge kvaliteediga. „Väärtuslik” on ainuõige sõna kirjeldamaks seda kõrgekvaliteedilist, säravat ja detailirohket vermitud hõbemünti.
 • Austraalia Lunari ahviaasta hõbemünt on raha. Hõbedast Lunari sarja hakati välja andma 1999 ning selle teist kollektsiooni 2008. aastal. Seeria iga münt, sealhulgas ahviaasta münt, on Austraalia valitsuse otsuse kohaselt seaduslik maksevahend.
 • Austraalia Lunari ahviaasta hõbemündid on populaarsed nutikate investorite seas. Iga kaheteistkümne aasta järel vahelduv ahvikujutis, piiratud tiraaž (300 000 tk), mündi kõrge kvaliteet, puhtus ja maksevahendi staatus tähendavad arvestatavat lisaväärtust järelturul.  
 • Austraalia Lunari ahviaasta mündid on tuntud kogu maailmas. Austraalia Lunari hõbemünte on vermitud alates 1999. aastast ning neid hindavad kõrgelt nii väärismetallidega kauplejad kui ka kollektsionäärid. Mündi muudavad äratuntavaks 20. sajandi mõjuvõimsaima ning kõige kauem troonil olnud kuninganna Elizabeth II portree esiküljel ning Hiina sodiaagi loomakujutis tagaküljel. 

Ahviaasta Lunar

2016. aasta Austraalia Lunar on pühendatud ahviaastal sündinuile, keda peetakse intelligentseks, taibukaks ja ligitõmbavaks. Nendega on lihtne suhelda ja nad armastavad rääkida. Ahvid on väga kiired ja osavad õppijad, omandades uusi oskusi ja teadmisi lausa helikiirusel. Mõndadele meeldib ahviaastal sündinute ebatavaline ekstsentrilisus, teised peavad seda pigem kergemeelsuseks ja kavaluseks. Neil on hulgaliselt huvialasid ja nad saavad hakkama paljude erinevate töödega, kuid igapäevase töörutiini jaoks on ahvid liiga püsimatud. Soovides alati edasi liikuda ja asju enda tahtmiste järgi teha, on neil raske suures elukeerises midagi tõsiselt võtta ja maha rahuneda. 

NimiväärtusDiameeterProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
1 dollar45.699931.1034731.134611The Perth MintAustraalia

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portree. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Austraalia on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Austraalia valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II” ja „AUSTRALIA”. Kujutise all on mündi suurus „1 OZ”, puhast hõbedat tähistav „999 SILVER”, nimiväärtus 30 dollarit ja esikülje kujunduse looja Ian Rank-Broadley initsiaalid IRB. 

Tagaküljel kujutatakse kahte ahvi puu otsas istumas. Ahvide kohal on Hiina hieroglüüf sõnaga „ahv”, vasakul mündi vermijat Perth Minti tähistav P. Mündi alumises servas on kiri „Year of the Monkey”, mis eesti keeles tähendab ahviaastat.

Iga münt on pakendatud tugevasse plastkapslisse. Tehases pakitud suletud plasttuubides on 25 münti.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Seotud tooted

Partnerid