Jim Rogers: 10 aasta pärast kuld praegusest palju kallim

Guruinvestor Jim Rogersi kinnitusel tõuseb kulla hind lähema kümne aasta jooksul praegusest palju kõrgemale. 


“Ma ei ole eriti hea ajastaja,” ütles Rogers. “Kui me testime põhja, siis ma hakkaks ostma,” lisas ta intervjuus Bloombergile.


Kuld tegi tipu juba 18 kuud tagasi. Kuld on 12 aastat tõusnud, ja nüüd tegi alles korrektsiooni. Aastakümne jooksul läheb kuld palju kõrgemale, rääkis ta. Olen põllumajanduse suhtes palju optimistlikum, kui teiste toorainete osas.


“Parim on muidugi osta põllumajandusmaad ja hakata farmeriks. Sinu saak läheb igal aastal kallimaks, põllumajandusmaa läheb aina kallimaks. Parim tee, kuid paljud seda ette ei võta,” ütles ta.


“Sa saad osta ettevõtteid, kes müüvad põllumeestele, restorane põllumajanduspiirkondades, Lamborghini esinduskauplusi põllumajanduspiirkondades. Sa saad osta traktoritootjate ja väetisetootjate aktsiaid. Sa saad osta riike, näiteks Austraalia on rohkem põllumajandusmaa, kui Luksemburg,” rääkis ta erinevatest võimalustest võtta põllumajanduses nägemust.


Allikas: http://www.ap3.ee/article/2013/4/17/jim-rogers-10-aasta-parast-kuld-praegusest-palju-kallim


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid