Jim Rogers: ostan kulda 1300 dollari pealt

1999. aastal tooraine rallit prognoosinud Jim Rogers ütleb, et võib osta kulda, kui karuturg süveneb ning väärismetalli hind kukub vähemalt 1300 dollarini untsist.


Kulla hind kukkus 16. aprillil 1321,95 dollarini untsist, mis on madalaim tase pärast 2011. aasta jaanuarit ning 600 dollarit allpool samal aastal saavutatud kõigi aegade rekordist. Bloombergile antud intervjuus ütles Rogers, et pole languse ajal kulda endale ostnud.


“Kui see kukub 1300 dollarini, siis ma loodan, et olen piisavalt tark, et veidi kulda osta,” ütles Rogers. “Kui see kukub veelgi rohkem, näiteks 1200 dollarini, siis ma loodan veelgi rohkem osta. See pole aga ennustus,” ütles investor.


Rogersi sõnul oli kuld viimased 12 aastat väga ebatavaliselt käitunud ning langus oli ammu tulemas. “Kuld teeb enne korraliku põhja, kui jätkab pullituruga,” lisas ta.


Esialgu paistab, et Rogers ei saagi kulda. Täna on väärismetall rallimas üle 2% ning tõusnud 1455 dollarini untsist.


Allikas: http://www.ap3.ee/article/2013/4/25/jim-rogers-ostan-kulda-1300-dollari-pealt


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid