Lisa hinnateavitus

Tavid alustab tegevust Norra turul

Avaldatud Kirke Sööt kategoorias Kogu uudisvoog või 07.11.2011
Kulla hind (XAU-EUR)
2173,02 EUR/oz
  
+ 2,31 EUR
Hõbeda hind (XAG-EUR)
27,54 EUR/oz
  
- 0,07 EUR

Nov 7, 2011

Alates sellest nädalast alustab Tavid AS-i tütarettevõte Tavex AS investeerimiskulla ja –hõbeda müüki Norra turul.

“Norra on meie jaoks loogiline järgmine samm, kuna on viimane Skandinaavia riik, kus meil veel oma esindust ei olnud,” kommenteeris Tavexi Norra kontori juhataja Tiit Rosenberg. „Kuigi meie grupp pakub ka makseteenuseid ning valuutavahetust, alustame Norras investeerimiskulla ja -hõbeda kauplemisega. Ülejäänud teenused lisanduvad lähiajal.“

Tiit Rosenberg kinnitab, et Norra turule sisenetakse kõrgete standarditega: “Plaanime Norra investeerimiskulla ja -hõbeda turul pakkuda sama paindlikku teenust kui kõigis teistes esindustes: turu parimad hinnad ning ostetud toodete kohene kättetoimetamine.”

„Üks eesmärk saab nüüd täidetud, kulda ja hõbedat müüme kõigis Skandinaavia riikides, järgmisi Tavidi laienemisotsuseid on oodata pigem Ida-Euroopasse,“  lisas Tavid AS-i nõukogu liige Meelis Atonen.

Tavid AS on asutatud 1991 aastal ning koos tütarettevõtetega on Tavid/Tavex Grupp tänaseks suurim investeerimiskullaga kauplev ettevõte Põhja-Euroopa turul. 2011. aastal on grupp müünud üle 2,1 tonni investeerimiskulda.

Tavid/Tavex Grupi peamised tegevusalad on maksevahendus, investeerimiskulla ost-müük ning valuutavahetus. Tavid/Tavex Grupp oli tänaseni esindatud kuues riigis (Eesti, Rootsi, Soome, Taani, Läti ja Bulgaaria), millele nüüd lisandus Norra.

Tavid/Tavex Grupil on otselepingud maailmas tuntud kullamüüjatega The Perth Mint, The China Great Wall Coins Investments Ltd, Valcambi, PAMP Suisse ja The Austrian Mint ning lisaks teeme koostööd peamiste suurte pankadega.

Lisainfo:
kodulehelt
www.tavex.no või telefonil +46 8 678 20 30 (Tiit Rosenberg), +372 506 9459 (Meelis Atonen).

 

Lugemissoovitus Teile