Tavid sai Austria Rahapaja ametlikuks esindajaks

Alates detsembrist on Tavid-Tavex Grupp Austria Rahapaja ametlik esindaja ja edasimüüja. See staatus võimaldab Tavidil nüüdsest oma klientidele soodsamalt pakkuda kauneid ja kvaliteetseid Austria Philharmoniker kuldmünte nii investeeringuks kui kingituseks.
 
Austria Rahapajal on 800-aastane ajalugu, mille käigus on nad verminud kõik Austria mündid alates Ducatitest kuni tänapäevaste Eurodeni. Lisaks käiberahale vermib tehas ka münte kollektsionääridele ja investoritele. Tavid pakub 999.9 prooviga kullast Austria investeerimismünte – Viini  Philharmonikere.
 
Puhtast kullast Viini Philharmoniker kuldmünt on ainus investeerimiskuldmünt maailmas, mille nimiväärtus on euros. Phiharmonikeri münt on pühendatud Austria kultuuri uhkusele – Viini Filharmoonikutele. Esiküljel on kaunilt kujundatud muusikainstrumendid, mis sümboliseerivad Austria rikkalikku muusika- ja kultuuripärandit. Tagaküljel on pilt suurest orelist Viini Kontserdimaja Kuldses saalis.


Tutvu Philharmoniker mündiga lähemalt SIIN


 


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid