Alar Tammingu ettekanne “Õnne olemus” konverentsil “Kuld ja õnn”

27. novembril toimus Tallinnas Park Inn by Radisson Meriton hotellis konverents “Kuld ja õnn”, kus Krassimir Petrov, Andro Roos, Meelis Atonen ja Alar Tamming jagasid põnevaid mõttekäike rahandusest, investeerimisest, kullast ja õnnest. Vaatamata suhteliselt hilisele ajale oli osalejaid palju, vahetus ja meeldivas õhkkonnas tekkis huvitavaid arutelusid, jagati mõtteid ja seisukohti, põhiteemadeks investeeringukuld, majanduse hetkeseis ning rahanduse ebastabiilsus.

Õhtu viimase esinejana rääkis Tavidi omanik ja psühholoog Alar Tamming õnne olemusest ning tõi kuulajatele välja lausa mitu õnne valemit. Pakume nüüd kõigile, kel seekord ei õnnestunud konverentsil osaleda, järelevaatamiseks videot Alar Tammingu intrigeerivast ja mõtlemapanevast ettekandest.


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid