Kiyosaki: kuld ja hõbe on kindla peale minek

Kohtumisel Robert Kiyosaki ja tema kaaskonnaga rääkis rahvusvahelise menuraamatu “Rikas isa ja vaene isa” autor Äripäevale, et ka praegu oleks mõistlik kulda ja hõbedasse investeerida.


“Peaks investeerima vastavalt oma teadlikkusele. Kui ei ole finantsharidust ja kogemust, osta kulda ja hõbedat. See on praegu üsna kindla peale minek, sest ma arvan, et valuutad kaotavad väärtust,” rääkis Kiyosaki.


Kiyosaki sõnul on kuld ja hõbe hea investeering ka praegu, isegi pärast võimsat hinnatõusu.


“Hõbe on siiski parim panus, sest seda kasutatakse tööstuses toorainena ja samal ajal on tegemist ka väärismetalliga. Hõbedat tarbitakse, seda on arvutites, mobiiltelefonides jne – kui kullavarud aina suurenevad, siis hõbeda varud vähenevad,” loetles edukas ärimees ja investor hõbeda eeliseid.


“Kui valuutad kukuvad, muutuvad inimesed kartlikuks ja nad ostavad kulda. Lõpuks nad märkavad, et hõbeda kasutamise tulemusena jääb seda aina vähemaks,” lisas ta.


Kiyosaki visiooni järgi toob raha juurde trükkimine kaasa valuutade väärtuse languse ja inflatsiooni, mistõttu mees sellele täna erinevatel viisidel panustamas ongi.


Antud teemast ja muust võib pikemalt lugeda homsest Äripäeva paberlehe Investori rubriigist.


http://www.ap3.ee/Default.aspx?PublicationId=c8c8e9c3-b596-4cbb-a36a-71640d478fe9


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid