„Küprose stiilis“ rikkuse sundvõõrandamine on saanud hoo sisse terves maailmas.

Nüüd kui bail-in-süsteem on saanud heakskiidetud tavaks üle maailma, ei ole ükski pangahoius ega pension enam 100% kaitstud. „Küprose stiilis“ rikkuse sundvõõrandamine on levinud Euroopast välja nii Ameerika kontinendile kui ka Uus-Meremaale.


Ühe näitena toob artikkel esile alles hiljuti toimunud murettekitava sündmuse, kus Poola valitsus võttis inimeste vabatahtliku pensionifondi raha tagasi riigikassase, mis näitab, kui kaitsetu on rahvas rahaahnete poliitikute ees. Ka Island, kes veel aastaid tagasi sai finantskriisiga üsna hästi hakkama, kaalub nüüd kõigi kõikide hoiuste tagamisest loobumist ning selle asendamist kuni 100 000 euro suuruse summaga. Euroopa rahandusministrid aga on nõustunud plaaniga, mis lubab teha bail-in-süsteemi standard protseduuriks kõigi „liiga suur, et pankrotti lasta“-pankade puhul. Ja seda rakendatakse juba Itaalia ühe vanima panga „päästmisel“.


Loe täpsemalt: http://www.zerohedge.com/news/2013-09-26/cyprus-style-wealth-confiscation-starting-all-over-world


Tavidist

Tavid pakub investeeringu münte võimalikult madala hinnaga. Meie kliendid on sellest teadlikud ja seetõttu on rohkem kui kunagi varem valmis ostma meie tooteid, jaotamaks riski teiste varaklasside vahel.

Viimased uudised

Partnerid