Täna 6a tagasi alustas Tavid Eestis investeerimiskulla müümist, kulla hind on selle ajaga kolmekordistunud

6 aastat tagasi, 23. juulil 2004, alustas Tavid Eestis investeerimiskulla müümist. Selle aja jooksul on kulla maailmaturu hind tõusnud pea kolm korda, olles seejuures ainus tavainimesele kättesaadav investeerimisinstrument, mis nii järjekindlalt tõusnud. Nende aastate jooksul on Tavid-Tavex grupp klientidele müünud ligi 7 tonni kulda.


Kui 6 aastat tagasi maksis unts kulda umbes 5000 krooni, siis täna peab sama koguse eest välja käima juba 15 000 krooni.


„Kogu selle kuue aasta jooksul on mõned analüütikud pidevalt väitnud, et kulla hind on nüüd tipus ja hakkab kohe kukkuma, kuid tegelikkuses on see järjepidevalt siiski tõusnud ja ma isiklikult usun, et tõus jätkub ka tulevikus nii kaua kuni finantsmaailma alustalasid ei muudeta,“ lisas Tavidi kullasuuna juht Meelis Atonen.


AS Tavidi nõukogu esimehe Alar Tammingu sõnul on kuld ainus finantsinstrument, mis on aidanud inimestel rahanduskriisides oma vara säilitada juba üle 1000 aasta. Samuti ei näe ta, miks peaks praegune aeg olema erand ja lisas, et läbi ajaloo on kõik paberrahad ilma ühegi erandita lõpetanud ajaloo prügikastis ning euro ja dollari erandiks pidamine on valitsuste ja pankade, mitte inimeste huvides. 


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid