AS Tavidi nõukogu liikmeks asus Meelis Atonen

Alates 9. aprillist 2007 asus Meelis Atonen AS Tavidi nõukogu liikmeks seoses investeerimiskulla suuna arendamisega ettevõttes.


“Oleme juba mõnda aega otsinud võimekat inimest, kes hakkaks tegelema firma ümberprofileerimisega valuutavahetusfirmast investeerimiskulla müüjaks,” kommenteeris AS Tavidi nõukogu esimees ja ettevõtte omanik Alar Tamming. “Tegime Atonenile ettepaneku asuda Tavidi nõukogu liikmeks ning ta otsustas meie pakkumise vastu võtta.”


“Mul on hea meel oma teadmistega kaasa aidata AS Tavidi arengule. Kindlasti on tegemist huvitava väljakutsega,” kommenteeris teadet Meelis Atonen.


AS Tavid on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis omab esindusi lisaks Eestile ka Lätis, Soomes ja Rootsis. AS Tavid tegeleb valuutavahetuse ja investeerimiskulla müügiga. Aastal 2008 on plaanis avada esindus ka Taanis.


 


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid