Lisa hinnateavitus

Informatsioon muutustest Tavid AS struktuuris

Avaldatud Kirke Sööt kategoorias Tavidi teadaanded, Kogu uudisvoog või 15.12.2014
Kulla hind (XAU-EUR)
2167,05 EUR/oz
  
- 2,54 EUR
Hõbeda hind (XAG-EUR)
27,71 EUR/oz
  
+ 0,19 EUR
Makseteenus TavexWise

Käesolevaks ajaks on Tavid AS-i tütarettevõttele TavexWise AS-ile väljastatud Finantsinspektsiooni poolt makseasutuse tegevusluba. Sellest tulenevalt loobub emaettevõte Tavid AS käesoleva aasta lõpus makseasutuse litsentsist ning jääb osutama valuutavahetusteenust ning tegelema investeerimiskulla ja hõbeda ostu-müügiga, lisaks ka kuldehete kokkuostuga.

Tavid AS loobub makseasutuse litsentsist puhtalt ärilistel kaalutlustel, kuna ettevõtte poolt Finantsinspektsioonile makstav igaastane järelvalvetasu on märkimisväärselt suurem, kui järelvalvetasu maksmine üksnes makseteenuse osutamisega tegeleva äriühingu poolt, milleks meie puhul saab olema TavexWise AS. Sellise ümberkorralduse abil väheneb oluliselt ka ettevõtte halduskoormus.

Sisulist muutust Tavid AS-i makseasutuse litsentsist loobumine klientidele kaasa ei too. Tavid AS on registreeritud TavexWise AS-i agendiks ning maksteenuseid hakatakse TavexWise AS-i agendina osutama hiljemalt järgmise aasta jaanuarist. TavexWise AS ei võta automaatselt üle ühtegi Tavid AS-i makseteenuse klienti, mistõttu iga kliendi puhul sõlmitakse uus kliendileping ning seadusest tulenevalt kohaldatakse uuesti rahapesu tõkestamise hoolsusmeetmeid.

Täiendavate küsimuste korral või lisainformatsiooni saamiseks palume võtta ühendust Tavid AS-i rahavoogude juhiga: telefon +372 627 9900, e-post tavid@tavid.ee

Tavid AS juhatus

Lugemissoovitus Teile