Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

Hollandi Wilhelmina 10 kuldnat Laos

Tavidil on heameel tutvustada Hollandi kuninganna Wilhelmina portreed kandvat 10-kuldnast kuldmünti. Kuldnaid hakati esmakodrselt vermima 1818. aastal Hollandi kuninglikus ... lugege edasi
Meie müüme Meie ostame
1-20 345,22 €
312,34 €
21-50 342,08 €
312,34 €
51+ 340,52 €
312,34 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel tutvustada Hollandi kuninganna Wilhelmina portreed kandvat 10-kuldnast kuldmünti. Kuldnaid hakati esmakodrselt vermima 1818. aastal Hollandi kuninglikus rahapajas. Mündi vorm ja disain olid nii õnnestunud, et need püsisid 115 aasta jooksul praktiliselt muutumatutena. Selle kauni kuldmündiga tutvustab Tavid tahtejõulist kuninganna Wilhelminat, kellest sai oma 58-aastase valitsusajaga kõige kauem troonil olnud Hollandi monarh. 10-kuldnane on tuntud ja hinnatud klassikaline Hollandi kuldmünt ning väärtuslik lisand igasse mündikollektsiooni või investeerimisportfelli.

Miks osta?

Miks osta?

Wilhelmina 10-kuldnane kuldmünt on  hinnatud Hollandi münt. See on teeninud Hollandi rahvast 115 aastat ja on olnud stabiilne tugi keerulistel aegadel.

Wilhelmina 10-kuldnane kuldmünt on sobilik nii investeerimiseks kui ka kollektsioneerimiseks.  Kuldnate ajalugu ulatub 14. sajandisse, see väärtustab Hollandi kuulsusrikast minevikku tähtsa kaubavahetusriigina ja sobib seetõttu hästi igasse mündikollekstsiooni.

Wilhelmina 10-kuldnane kuldmünt on raha. Investeerimiskullast mündid on käibemaksuvabad ning nii kaubeldakse nendega kogu Euroopa kullaturul. 

Wilhelmina 10-kuldnased kuldmündid pakuvad võimalust paigutada oma sääste. Wilhelmina 10-kuldnane kuldmünt on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine.

Wilhelmina 10-kuldnane kuldmünt on suurepärane võimalus mitmekesistada investeerimisportfelli. Kuna kullal on võrdlemisi nõrk seos muude finantsvaradega, kaitsevad Wilhelmina 10-kuldnased kuldmündid investeerimisportfelli tururiskide eest. 

 

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

  • Toote väärtus (1tk)
    345,22 €
  • Tagasiostuhind
    312,34 €
  • Teie risk
    32,88 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 16.88% viimase 8 aasta jooksul. Selle perioodi madalaim hind oli 858,16 EUR/1oz ning kõrgeim 1 748,86 EUR/1oz. Kulla maailmaturu hetkehind on 1 611,18 EUR/1oz.

Ajalugu

Kuninganna Wilhelmina 10-kuldnane kuldmünt

Wilhelmina, kes oli kuningas William III tütar ja ainus pärija, kuulutati Hollandi kuningannaks 1890. aastal, mil ta oli vaid kümneaastane. Teda peeti väga intelligentseks, võluvaks ja  taktitundeliseks, kuid ennekõike oli just tugev tahtejõud see, millega Wilhelmina teenis ära Hollandi ajaloo mõjuvõimsaima valitseja tiitli. Oma valitsusajal nägi ta pealt kahte suurt maailmasõda, 1930ndate suurt depressiooni ja koloniaalvalduste iseseisvumist. Esimeses maailmasõjas jäi Holland neutraalseks ja säilitas head poliitilised suhted kõigi tolle aja suurte jõududega. Kuninganna Wilhelmina oli vaieldamatult kogenud poliitik, ta teenis ülemaailmse tunnustuse ja lugupidamise 20-aastaselt, kui võitis Inglismaa mereblokaadi Lõuna-Aafrikas ja saatis Hollandi kuningliku mereväe sõjalaeva Paul Krugerit päästma. Paul Krueger oli buuride juhtfiguur, kes otsis võimalust päästa Lõuna-Aafrika vabariik Inglismaa koloniaalvõimu alt.

Wilhelmina polnud mitte ainult oskuslik poliitik, vaid ka väga vilunud äriasjades. Tänu tarkadele investeeringutele sai temast maailma rikkaim naine. Hoolimata oma tohutust rikkusest jätkas kuninganna tagasihoidlikku elustiili. Kuninganna Wilhelminast sai Hollandi kõige kauem troonil olnud monarh, ta valitses 58 aastat ja oli kogu selle aja Hollandi rahva hulgas väga armastatud ja populaarne. 

 

Toote kaal grammides
6.72866
Kuld kaal grammides
6.0558
Proov
900
Kuld kaal troiuntsides
0.1947
Diameeter
22
Paksus
-
Nimiväärtus
10 kuldnat
Tootja
Holland

Esikülg

1892–1897 müntidel

Esiküljel on kujutatud noort ja malbet kuninganna Wilhelminat, kergelt lokkis juuksed langevad lahtiselt seljale. Portree ümber on tiitel “KONINGIN WILHELMINA” ja moto “GOD ZIJ MET ONS”, mis tõlkes tähendab “Jumal on meiega”.

1898 müntidel

Esiküljel on portreteeritud suursuguse tiaaraga teismelist kuninganna Wilhelminat kelle juuksed on kuklasse krunni keeratud. Portreed ümbritseb tiitel “KONINGIN WILHELMINA” ja moto “GOD ZIJ MET ONS”, mis tõlkes tähendab “Jumal on meiega”.  Büsti all on graveerija signatuur “P PANDER”.

1911–1923 müntidel

Esiküljel on kujutatud küpset kuninganna Wilhelminat kärbinahast keepi riietatuna. Juuksed on palmitsetud kuklasse soenguks ja peas on tiaara. Portreed ümbritseb tiitel “KONINGIN WILHELMINA” ja moto “GOD ZIJ MET ONS”, mis tõlkes tähendab “Jumal on meiega”.

1925–1933 müntidel

Esiküljel on kujutatud vanemat kuninganna Wilhelminat, juuksed on palmitsetud kuklasse soenguks. Portree ümber on tiitel “KONINGIN WILHELMINA” ja moto “GOD ZIJ MET ONS”, mis tõlkes tähendab “Jumal on meiega”.

 

Tagakülg

Kõigi Wilhelmina kuldmüntide tagakülg on ühesuguse kujundusega. Sellel on kujutatud Hollandi suursugust vappi, kus kesksel kohal on lõvi hoidmas mõõka ja nooli ning selle kohal kuninglik kroon. Vapist vasakul on mündi nimiväärtus "10" ja paremal kuldnat tähistav "G". Vappi ümbritseb kiri “KONINGRIJK DER NEDERLANDEN”, mis tõlkes tähendab Hollandi kuningriiki. Vermimisaasta on mündi allääres.

Pakend

Iga münt on soovi korral pakendatud läbipaistvasse plastkapslisse.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.