Tavid soovitab: raamat “Võla impeerium”

Oma pikaajalise ning kestva edukuse nimel on hea lisaks kodumaal toimuvale mõista ka maailmaareenil Eestit mõjutavaid arenguid. Faktid, millest poliitikud kõva häälega ei räägi, on raamatus “Võla impeerium: Eepilise finantskriisi tekkimine” must-valgel Teie ette toonud USA majandusanalüütikud Bill Bonner ja Addison Wiggin.


Ameerika Ühendriikides 2006. aastal ilmunud teos “Empire of debt: The Rise of an Epic Financial Crisis” toob esile tänased tõsised ohumärgid rikastatuna hämmastavate ajalooliste paralleelide ning põhjalike tagamaade selgitustega. Juunis 2007 eesti keelde tõlgitud “Võla impeerium” on hea suvine lugemine oma ladususe ning lihtsate selgitustega majanduse kuldreeglitest ning nende eiramise tulemustest.


Kõik huvilised on oodatud teisipäeval, 19. juunil, kell 14.00 Viru keskuse “Rahva Raamatu” kaupluses toimuvale raamatu “Võla impeerium” esitlusele. Teost kommenteerivad International University Audentes prorektor professor Ivar Raig ning AS Tavidi nõukogu liige ja endine majandusminister Meelis Atonen.Tavidist

Tavid pakub investeeringu münte võimalikult madala hinnaga. Meie kliendid on sellest teadlikud ja seetõttu on rohkem kui kunagi varem valmis ostma meie tooteid, jaotamaks riski teiste varaklasside vahel.

Viimased uudised

Partnerid