Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

Hollandi Willem III 10 kuldnat

Tavidil on heameel tutvustada Hollandi kuninga Willem III portreed kandvat 10-kuldnast kuldmünti. Kuldnaid hakati esmakodrselt vermima 1818. aastal ... lugege edasi
Müük Ost
1-20 312,17 €
282,40 €
21-50 309,34 €
282,40 €
51+ 307,92 €
282,40 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel tutvustada Hollandi kuninga Willem III portreed kandvat 10-kuldnast kuldmünti. Kuldnaid hakati esmakodrselt vermima 1818. aastal Hollandi kuninglikus rahapajas. Mündi vorm ja disain olid nii õnnestunud, et need püsisid 115 aasta jooksul praktiliselt muutumatutena. Selle kauni kuldmündiga tutvustab Tavid kõigutamatut kuningat William III, kes valitses 41 aastat rahus ja jõukuses. 10-kuldnane on tuntud ja hinnatud klassikaline Hollandi kuldmünt ning väärtuslik lisandi igasse mündikollektsiooni või investeerimisportfelli.

Miks osta?

Miks osta?

• Willem III 10-kuldnane kuldmünt on  hinnatud Hollandi münt. Kulden on teeninud Hollandi rahvast 115 aastat ja on olnud stabiilne tugi keerulistel aegadel.

• Willem III 10-kuldnane kuldmünt on sobilik nii investeerimiseks kui ka kollektsioneerimiseks. Kuldnate ajalugu ulatub 14. sajandisse, see väärtustab Hollandi kuulsusrikast minevikku tähtsa kaubavahetusriigina ja sobib seetõttu hästi igasse mündikollekstsiooni.

• Willem III 10-kuldnane kuldmünt on raha. Investeerimiskullast mündid on käibemaksuvabad ning nii kaubeldakse nendega kogu Euroopa kullaturul. 

 Willem III 10-kuldnased kuldmündid pakuvad võimalust paigutada oma sääste. Willem III 10-kuldnane kuldmünt on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine.

• Willem III 10-kuldnane kuldmünt on suurepärane võimalus mitmekesistada investeerimisportfelli. Kuna kullal on võrdlemisi nõrk seos muude finantsvaradega, kaitsevad Willem III 10-kuldnased kuldmündid investeerimisportfelli tururiskide eest. 

 

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

  • Toote väärtus (1tk)
    312,17 €
  • Tagasiostuhind
    282,40 €
  • Teie risk
    29,77 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 40.79%, võrreldes perioodiga 8 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 858,16 EUR/oz ning kõrgeim 1 748,86 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 1 457,14 EUR/oz

Ajalugu

Kuningas Willem III 

Kuningas Willem III sündis aastal 1817 ja päris oma isalt trooni 1849. Sõjaväelase taustaga Willem oli lihtne mees, konservatiivne kuju, kes armastas sõjaväge ja pani pahaks igasuguseid piiranguid kuninglikule võimule. Ta oli populaarne lihtrahva hulgas, kuid Hollandi liberaalsem seltskond ei suhtunud temasse nii soosivalt. 

Kui jätta kõrvale kuningas Willemi III isiksus, siis tegelikult jäi tema valitsusaega iseloomustama majanduse kiire areng aastatel 1850–1900. Enne 19. sajandi keskpaika oli Holland üle elanud mitu majanduskriisi, epideemiat ja looduskatastroofi, mis tekitasid mõningase mahajäämuse võrreldes teiste Euroopa riikidega. Õnneks kõik see muutus kuningas Willem III valitsusajal.

Aastaks 1890 oli tööstuslik kogutoodang võrreldes 1820. aastaga peaaegu kahekordistunud ja koos mõningate reformidega, et suurendada eksporti, spetsialiseerus Holland põllumajandustoodetele. Kvaliteet, mis on säilinud tänapäevani. Kaupade trantsportimiseks rohkem kui 2000 kilomeetri kaugusele ehitati uusi raudteid, sadamaid ja kanalite võrgustikke. Sajandi lõpuks taastas Holland oma hiilguse ning kuningas Willem III valitsusaega hakati kindlalt pidama riigile soodsaks ajajärguks. Kuningas Willem III valitses kuni oma surmani aastal 1890, jättes trooni oma tütrele ja tulevasele kuningannale Wilhelminale.

 

Toote kaal grammides
6.72866
Kuld kaal grammides
6.0558
Proov
900
Kuld kaal troiuntsides
0.1947
Diameeter
22
Paksus
-
Nimiväärtus
10 kuldnat
Tootja
Holland

Esikülg

Esiküljel on keskealise kuninga Willem III portree. Portree on ümbritsetud tiitliga „KONING WILLEM DE DERDE”, mis tõlkes tähendab “Kuningas Willem III”, ja motoga “GOD ZIJ MET ONS”, tõlgituna “Jumal on meiega”.

Tagakülg

Tagaküljel on kujutatud Hollandi suursugust vappi, kus kesksel kohal on lõvi hoidmas mõõka ja nooli ning selle kohal kuninglik kroon. Vapist vasakul on mündi nimiväärtus "10" ja paremal kuldnat tähistav "G". Vappi ümbritseb kiri “KONINGRIJK DER NEDERLANDEN”, mis tõlkes tähendab Hollandi kuningriiki. Vermimisaasta on mündi allääres. Aastal 1875 vermitud müntidel on vermimise aeg vapi kohal ja sõna “DER” on all ääres.

Pakend

Iga münt on soovi korral pakendatud läbipaistvasse plastkapslisse.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.