TavexWise AS on Äripäeva Gasell 2019

Tavidi tütarettevõte TavexWise AS, mille kaubamärgi alla on  kogu Tavidi/Tavexi kontserni lõikes koondatud makseteenuste osutamine, sai esmakordselt gasellettevõtte tunnustuse osaliseks.

Gasellid on ettevõtted, mis on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loonud kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.

Eesti gaselliliikumine tähistab 2019. aastal 19. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust. Gaselliliikumine on pärit USAst, termini autor on Ameerika majandusteadlane David Birch.

Tavid AS on gasellettevõtte tiitli pälvinud korduvalt. Pakume siinkohal lugemiseks Äripäevas 2012. aastal avaldatud Tavidi omaniku Alar Tammingu artiklit, kus ta jagab kogemusi tulevastele gasellidele “Mõtteterad tulevastele miljonäridele”.

 


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid