Lisa hinnateavitus

Tavid kutsub konverentsile „Kuld ja õnn“ 27. novembril 2017

Avaldatud Kirke Sööt kategoorias Tavidi teadaanded, Kogu uudisvoog või 06.11.2017
Kulla hind (XAU-EUR)
2168,84 EUR/oz
  
- 33,39 EUR
Hõbeda hind (XAG-EUR)
27,59 EUR/oz
  
- 1,13 EUR
Konverents

Ootame teid kuulama finantsmaailma praktikute ja teoreetikute põnevaid mõttekäike rahandusest, investeerimisest, kullast ja õnnest ning suhtle teiste kullahuvilistega.

Esinejad

KRASSIMIR PETROV haarab publikut oma entusiastliku esinemise ja kirgliku suhtumisega finantsmaailma. Ta on kogu oma elu uurinud rahandust ja investeerimist ning on kirjutanud sel teemal sadu artikleid. Bulgaaria päritolu Petrov on hetkel Dubais Fujairah Ülikooli dotsent. Varasemalt on ta õpetanud erinevates ülikoolides Taist USAni. www.petrovfinancial.com

MEELIS ATONEN on praegusel ajal Eesti üks suurimaid spetsialiste investeerimiskulla alal. Tema igapäevatööks Tavidi kullasuuna juhina on kuldplaatide ja -müntide ost-müük ja maailma kullaturu jälgimine. Ta suhtleb tihedalt kõikide kullaturu osapooltega maailma eri paigus – rafineerimistehaste, vermijate, vahendajate ning lõpptarbijatega.

ANDRO ROOS on julge mõtleja ja ütleja. Ta on Tartu Hoiu-Laenuühistu juhatuse esimees ja Tartu Ülikooli teadusmagister. Ta peab loenguid erinevates Eesti kõrgkoolides, esineb Nõmme Raadios sõnavõttudega ning on avaldanud arvukalt artikleid rahast, pangandusest ja ühistegevusest.

ALAR TAMMING uurib kõike, mis on huvitav ja põnev, alates kullast ja lõpetades õnnega, ning on veendunud, et enamuse inimese tegevuste taga on soov olla õnnelik. Selles ettekandes asutakse otse õnne olemuse kallale ja paljastatakse ka õnne valem.

Alar Tamming on Tavidi asutaja ja suuromanik, kuid igapäevaselt ei tegutse ta ettevõttes juba ammu. Põhilise aja on ta viimasel paarikümnel aastal pühendanud psühholoogiale, enese vaimsele arendamisele ja teadvuse muutunud seisundite uurimisele. Lähiajal on temalt ilmumas raamat  “Jalutuskäik iseendasse”.

Konverents "Kuld ja õnn"

Programm

Hind

Konverentsi maksumus on 50 € (kuni 25.11.2017).
Alates 26.11.2017 on hind 70 €.

Registreerimine on lõppenud.
Vaata konverentsi lindistusi SIIT:  https://www.youtube.com/channel/UCndCHujba-cNjxPd6n8Th9Q

Asukoht

Hotell Park Inn by Radisson Meriton, Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4, Tallinn (Google Maps asukoht).

Parkimine

Parkida saab hotelli ees, taga ja maa-aluses garaažis (Citypark). Tunnihind on 3,50€, kuid konverentsi külalistele on erihind 8 €/päev. Selleks tuleb registreerida parkimise algus parkimiskellaga (15 min on tasuta) ning tasuda parkimise eest hotelli vastuvõttu, mainides märksõna “Tavid”. Mobiilne parkimine arvestab tasu tunnihinna alusel.

Lisainfo

Jaana Lisette Kask, jaana@tavid.ee, tel 6279910.

Lugemissoovitus Teile