SUUR LOOSIMINE: Kullaga Viini klassikuid kuulama!

TÄHELEPANU! Kui olete oodanud seda õiget hetke, mil kulda või hõbedasse investeerida, siis nüüd on see käes.

Ostes enne 26. maid korraga vähemalt 5 üheuntsist Philharmonikeri kuldmünti või vähemalt 500 üheuntsist Philharmonikeri hõbemünti, osalete äärmiselt väärika auhinna loosimises. Nimelt on Philharmonikeri müntide tootja Austrian Mint välja pannud VIP-pääsme kahele Viinis toimuvale kuulsale SUVEÖÖ KONTSERDILE.

Maailmakuulus suveöö kontsert on Viini Filharmoonikute iga-aastane luksuslik kingitus kõigile muusikaarmastajatele. Sel õhtul avatakse Schönbrunni lossi park rahvale tasuta, kuid vaid loosis osaledes on võimalik võita Philharmonikeri kuld- ja hõbemüntide ametliku tootja Münze Österreich poolt välja pandud eksklusiivne VIP-pääse kahele, mis võimaldab kontserti nautida eriti headelt istekohtadelt. Kontserti kantakse üle maailma eri paigus.

AUHIND

  • VIP-pääse kahele klassikalise muusika tippsündmusele Sommernachtskonzert 2019 Viinis Schönbrunni lossi pargis 20.06.2019
  • Ööbimine luksuslikus 4-tärnihotellis Maxx by Steigenbeiger kaheses toas koos hommikusöögiga 20-22.06.2019.
  • Lennukipiletid Tallinn-Viin-Tallinn

TINGIMUSED

  • Tavid loosib auhinna välja kõikide klientide vahel, kes ostavad ajavahemikul 6.-26. mai 2019
  • Loosimises osalemiseks peab klient tehingut tehes andma Tavidile teada oma isikuandmed: nime, telefoninumbri ja e-maili aadressi.
  • Loosimine toimub 27. mail 2019.
  • Tavid võtab võitjaga ühendust esimesel võimalusel ning kuulutab võitja välja avalikult www.tavid.ee ja Tavidi Facebooki lehel.
  • Loosimises ei saa osaleda Tavid Grupi töötajad ega nende perekonnaliikmed.

www.foto-julius.at


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid