Lisa hinnateavitus

Mida tähendab EveryPay maksevõimalus?

Avaldatud Kirke Sööt 5 aastat tagasi
Kulla hind (XAU-EUR)
2146,13 EUR/oz
  
- 0,52 EUR
Hõbeda hind (XAG-EUR)
26,99 EUR/oz
  
- 0,40 EUR

EveryPay maksega saavad Tavidi veebipoes Eestis tasuda LHV, Luminori, Citadele, SEB ja Swedbanki netipanga kliendid.

Mis on EveryPay?

EveryPay on Eesti maksevahendaja, mis teeb koostööd erinevate pankadega ning võimaldab veebikauplustel pakkuda oma klientidele mugavaid online-makseid. Kui soovite Tavidi veebipoes maksta LHV, Luminori, Citadele, SEB või Swedbanki pangalingiga, palume valida EveryPay makse. Tellimust kinnitades suunatakse Teid EveryPay keskkonda:

  • valige sobiv pank
  • sisestage oma internetipanga kasutajatunnus ja valige sobiv sisenemise viis
  • kui Teile kuvatakse mitut kontot, valige konto, millisega soovite makse sooritada
  • sooritage makse
  • kui makse on edukalt sooritatud, suunatakse Teid tagasi Tavidi veebipoodi ning kuvatakse sellekohast infot

EveryPay pakub turvalist, lihtsat ja kiiret pangamaksete ja -ülekannete teenust tarbijate ja e-kaubadusega tegelevate veebilehekülgede vahel. EveryPay vahendusel on maksete ja ülekannete tegemine turvaline. EveryPay kasutamine on alati tasuta ning kasutajaks registreerumine ei ole vajalik.

EveryPay toimib kõigi teie lemmikpankadega. Sisselogimisel kasutage panga kasutajatunnust nagu tavaliselt panga internetiteenuse kasutamisel. EveryPay põhineb maailma kõige tugevamate turbeprotokollide kasutamisel. EveryPay on kindel ja turvaline makseviis. EveryPay on litsentseeritud maksevahendaja, tegutsedes Eesti finantsjärelevalve ameti (Finansinspektionen) kontrolli all. EveryPay litsents on kehtiv kogu Euroopa Liidus.

Juhul kui teil on küsimusi seoses konkreetse tehinguga, võtke palun ühendust meie klienditoega telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee.

 

 

 

Lugemissoovitus Teile