Lisa hinnateavitus

Kuidas osta kulda ja hõbedat?

Avaldatud Kirke Sööt 5 aastat tagasi
Kulla hind (XAU-EUR)
2172,99 EUR/oz
  
+ 2,28 EUR
Hõbeda hind (XAG-EUR)
27,57 EUR/oz
  
- 0,04 EUR

Osta Tavidi veebipoest

Kuus lihtsat sammu Tavidi veebipoest ostu sooritamiseks:

1. Valige toode
Leia sobiv toode meie tootekataloogist (Kuldplaadid | Kuldmündid | Hõbeplaadid | Hõbemündid) ja lisage see ostukorvi, klõpsates nupul “Lisa ostukorvi”.

2. Avage ostukorv
Ostukorvis näete oma tellimuse summat ning ülevaadet valitud toodetest. Samas saate hõlpsasti tooteid korvi lisada või sealt eemaldada. Kui olete valmis tellimust esitama, klõpsake nupul “Tellin püsikliendina” või “Tellin kohe”, mille leiate ostukorvi paremalt alt.

3. Tellimuse vormistamine
Sisselogitud kliendina on vajalikud kontaktandmete lahtrid täidetud, külalisena ostes palume need täita. Tellimuse vormistamisel valige kättetoimetamise viis (ise järele tulemine, pakiautomaat või kullerteenus) ning sisestada küsitud andmed. Viimasena peate valima makseviisi (Trustly makse või pangaülekandega arve alusel). Juhime tähelepanu, et Trustly makse puhul peab kindlasti olema lisatud telefoninumber. Kontrollige, et kõik andmed oleksid õiged, kinnitage Teenuse osutamise tingimustega nõustumist ning klõpsake nuppu “Kinnitage tellimus”.

4. Kinnitus
Teie tellimus on nüüd esitatud ning tellimuse vormistamisel sisestatud meiliaadressile saadetakse automaatselt pakkumine makse üksikasjade ja juhistega ülekande sooritamiseks. Pakkumist kuvatakse ka ekraanil. Kui valisite Trustly makseviisi, suunatakse Teid ostukorvist edasi Trustly maksekeskkonda pangalingi makset tegema, mille eduka sooritamise järel saate ka makse kinnituse.

5. Makse sooritamine

Kui valisite Trustly makseviisi, suunatakse Teid ostukorvist edasi Trustly maksekeskkonda pangalingi makset tegema, mille eduka sooritamise järel saate ka makse kinnituse.  arve pangaülekandega. Raha laekumine toimub üldjuhul samal päeval. Kui makse tehakse tööpäeva lõpus või nädalavahetusel, võib raha laekuda järgmisel pangapäeva hommikul. Lugege lisaks maksevõimalustest..

6.  Kauba kättesaamine
Vastavalt tellimuse vormistamisel kindlaks määratud kättetoimetamise viisile saad kauba kätte kas kullerilt, pakiautomaadist või isiklikult meie kontorisse kohale tulles. Lugege lisaks kättetoimetamise võimalustest..

Sooritage ost Tavidi kontorist

Astuge lihtsalt läbi ühest meie kaheksast kontorist Eestis ning sooritage ost kohapeal. Klõpsake, et näha meie lahtiolekuaegu.. Kohapeal saate ostu eest tasuda sularahas nii eurodes kui ka valuutas.

Lugemissoovitus Teile